ابهام درباره سرنوشت مرد آجرپز و همسرش
کد خبر: 1040487
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mg3
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹
سرنوشت مرد میانسال و همسر تازه‌اش که از ۱۴‌سال قبل به طرز مرموزی ناپدید شده‌اند با اختلاف اعضای خانواده وی بر سر ارثیه خانوادگی رنگ و بوی جنایی به خود گرفت.
سرویس حوادث جوان آنلاین:   روز شنبه نهم اسفند زن میانسالی در تهران به اداره پلیس رفت و مدعی شد که پسرش ۱۴ سال قبل شوهرش را به خاطر تصاحب ارثیه به قتل رسانده است. شاکی در توضیح ماجرا گفت: سال‌۸۵ در شهرستان قزوین زندگی می‌کردیم و شوهرم کوره آجرپزی داشت و مرد پولداری بود. بهمن سال‌۸۵ متوجه شدم که او مجدداً ازدواج کرده و حتی یک روز همراه همسر جدیدش به خانه آمد و بعد دو نفری راهی تهران شدند تا به خانه دخترم بروند.

آن زمان پسرم بابک ۱۹ ساله بود و در تهران سربازی خدمت می‌کرد. پس از آن شوهرم و همسر جدیدش ناپدید شدند، به اداره پلیس رفتم و اعلام مفقودی کردم و از آن زمان تا الان خبری از شوهرم ندارم. چند ماه قبل وقتی بابک با دو برادر و دو خواهر دیگرش به خاطر ارثیه درگیر شدند به من گفت که بهمن سال‌۸۵ پدرش و همسر جدیدش را در تهران به قتل رسانده و حتی خواهرش هم در جریان است. شاکی گفت: الان به اداره پلیس آمدم تا از پسرم به اتهام قتل پدرش شکایت کنم. با طرح این شکایت به دستور قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران پسر شاکی بازداشت شد.

متهم که حالا مردی ۳۴‌ساله است صبح دیروز به دادسرا جنایی منتقل شد.

وی در بازجویی‌ها جرم خود را انکار کرد و مدعی شد که مادرش دروغ می‌گوید و خودش مرتکب قتل شده است.

وی گفت: پدرم ارثیه زیادی به جا گذاشته است و الان حدود ۲۰‌میلیارد تومان از او ارثیه مانده است. ۱۴‌سال قبل پدرم پس از اینکه ازدواج مجدد کرد ناگهان ناپدید شد. ما به اداره پلیس رفتیم و برای پیدا کردن پدرم درخواست کمک کردیم، اما هرگز پدرم پیدا نشد تا اینکه سه‌ماه قبل متوجه شدم که مادرم به خاطر ازدواج مجدد پدرم کینه او را به دل گرفته و با همدستی یکی از بستگانم او را به قتل رسانده است. حتی فهمیدم که او آن زمان با پیک نیک به سر پدرم می‌زند و او را به قتل می‌رساند و بعد هم جسد او را پنهانی در بیابان‌های اطراف قزوین دفن می‌کند. مادرم وقتی متوجه شد من به راز او پی برده‌ام ابتدا مدعی شد که من مشکل روحی روانی دارم و به همین دلیل برای چند ماهی در یکی از بیمارستان‌ها بستری‌ام کرد. پس از اینکه از بیمارستان مرخص شدم دوباره به بهانه اینکه من معتاد هستم، در کمپی بستری‌ام کرد، اما الان مدتی است از کمپ بیرون آمده‌ام. از آنجایی که می‌ترسد من راز قتل پدرم را برملا کنم، به اداره پلیس آمده و به دروغ مدعی شده که من پدرم را کشته‌ام، در صورتی که خودش قاتل است.

متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر به دستور قاضی ساسان غلامی در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت. همچنین بازپرس جنایی به مأموران دستور داد تا ضمن تحقیقات میدانی درباره حادثه از بستگان و نزدیکان مرد گمشده و درباره سرنوشت همسر دوم مرد گمشده تحقیق شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار