واحدهای صنفی که پروتکل های بهداشتی رارعایت نکنند پلمب می شوند
کد خبر: 1040431
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mf9
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
رییس اتاق اصناف البرز تاکید کرد
رییس اتاق اصناف البرز اعلام کرد که با توجه به شیوع ویروس انگلیسی کرونا ، واحدهای صنفی که پروتکل های بهداشتی رارعایت نکنند پلمب می شوند.

بهروز حصاری اظهار داشت: طرح ضربتی نظارت بهداشتی بر واحدهای صنفی و برخورد قانونی به متخلفان به صورت ویژه در استان البرز اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: تمام واحد های صنفی استان بیش از پیش موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و نظارت های کامل از سوی مراجع ذیربط انجام می شود و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی تعیین شده از طرف دانشگاه علوم پزشکی ، واحدهای صنفی متخلف برابر مقررات پلمب خواهند شد.

وی تاکید کرد : رعایت پروتکل های بهداشتی باید در تمام واحدهای صنفی، پاساژها، مجتمع های تجاری، بازارها ، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای به صورت ویژه انجام شود.

حصاری خاطرنشان کرد: روزانه بازرسان این اتاق به همراه اتحادیه های مختلف واحدهای صنفی را بازدید و تخلفات را بررسی می کنند.

وی دربخش دیگری ازسخنان خود یادآوردشد که با توجه به شرایط ویروس کرونا امسال هیچگونه نمایشگاه بهاره و حراجی دراستان البرز برگزار نمی شود و فقط تعداد محدودی از صنوف با رعایت دستورالعمل های تببین شده می توانند فروش فوق العاده داشته باشند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار