مهندس کامپیوتر قتل نامزدش را انکار کرد
کد خبر: 1038892
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MGK
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
مرد جوان تحصیلکرده‌ای که پس از قتل نامزدش برای فریب مأموران پلیس خانه را آتش زده‌بود در جلسه محاکمه قتل را انکار کرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: بهمن‌سال‌۹۸، مأموران پلیس تهران از حادثه آتش‌سوزی در منزل مسکونی در غرب تهران باخبر و راهی محل شدند. بعد از مهار آتش، مأموران در بررسی از محل حادثه با جسد دختر ۳۴‌ساله به نام پریا در اتاق خواب روبه‌رو شدند که اولین شواهد نشان می‌داد، وی بر اثر سوختگی فوت کرده، اما بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد، وی قبل از حادثه آتش‌سوزی بر اثر برق گرفتگی به قتل رسیده است.

به این ترتیب پرونده با موضوع قتل عمد در دستور کار قرار گرفت و در روند تحقیقات نامزد دختر جوان که مهندس کامپیوتر بود به عنوان اولین مظنون بازداشت شد.

مرد جوان که تیرداد نام داشت مورد بازجویی قرار گرفت و به قتل اعتراف کرد و گفت: «من و پریا از سال‌۸۵ در یک دانشگاه مشغول تحصیل بودیم و با هم آشنا شدیم. این آشنایی چند سال طول کشید تا اینکه چهار سال قبل با هم عقد کردیم. خانواده من در شهرستان زندگی می‌کردند و من به تنهایی در تهران ساکن بودم به همین خاطر بیشتر وقت در خانه مجردی پریا زندگی می‌کردم.»

متهم ادامه داد: «من دانشجوی دکترای رشته آی‌تی بودم و وضع مالی خوبی داشتم، اما پریا توقع زیادی از من داشت و می‌خواست او را به سفر خارج ببرم. در این مدت سعی کردم او را راضی نگه دارم حتی خانه‌ای که خریده بودم را به نام او سند زدم، اما او قانع نمی‌شد و می‌خواست خودروام را نیز به نام او بزنم.»

متهم در خصوص قتل گفت: «روز حادثه من و پریا با هم بحثمان شد و کار به درگیری کشید. بعد از آن پریا قهر کرد و به اتاق خواب رفت. من که از رفتار‌های او خسته شده‌بودم به فکر کشتن او افتادم و سیم برق را برداشتم و در حالی که او خواب بود دوشاخه را به پریز برق وصل کردم و سر سیم را به بدن پریا متصل کردم. این کار باعث شد او مقابل چشمانم جان بدهد و فوت کند. سپس برای گمراه کردن پلیس اتاق خواب را آتش زدم و به انباری خانه رفتم و مشغول کار شدم.»

با اقرار‌های متهم پرونده روز گذشته روی میز هیئت قضایی شعبه‌دوم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت. ابتدای جلسه اولیای‌دم درخواست قصاص کردند.

در ادامه متهم خلاف اظهاراتش قتل را انکار کرد و گفت: «اظهارات قبلی تحت فشار‌های بازجویی بود. من عاشق همسرم بودم و با هم اختلافی نداشتیم به همین خاطر انگیزه‌ای برای کشتن او نداشتم. آن روز در انباری مشغول کار بودم که ناگهان متوجه آتش‌سوزی شدم. بلافاصله به اتاق خواب رفتم که دیدم نامزدم بی‌جان روی زمین افتاده‌است. در آن شرایط به خاطر شدت آتش نتوانستم او را کمک کنم. باور کنید نمی‌دانم به چه علت خانه آتش گرفت احتمالاً نامزدم در آن آتش سوزی نیز حین فرار دچار برق گرفتگی شد و فوت کرد.»

در پایان جلسه قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار