مراسم اختتامیه ۲۱ اسفند برگزار می‌شود
کد خبر: 1038709
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MDN
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
دوازدهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی
دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران از برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان این دوره جشنواره با مجوز‌های لازم و رعایت قوانین و پروتکل‌های بهداشتی در تاریخ ۲۱ اسفند خبر داد.
سیدمجتبی علوی با اشاره به اینکه مراسم پایانی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران پنجشنبه، ۲۱ اسفندماه همزمان با مبعث حضرت رسول (ص) برگزار می‌شود، اظهار کرد: داوری آثار رسیده به این دوره جشنواره اسفندماه سال گذشته به پایان رسیده بود، اما به دلیل عدم صدور مجوز‌های لازم به علت شیوع کرونا، اکران آثار و مراسم اهدای جوایز برگزار نشد و پس از کسب مجوز‌های لازم تصمیم بر این شد تا این مراسم را اسفندماه امسال برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه نظرسنجی مردمی انتخاب بهترین مجری، گزارشگر و برنامه ورزشی تلویزیون نیز با مشارکت بالای مخاطبان برگزار و برگزیده‌ها در بخش‌های مختلف مشخص شدند که در مراسم اختتامیه معرفی و تقدیر می‌شوند؛ همچنین برندگان جوایز جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان نیز در این مراسم تقدیر می‌شوند و جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

وی با اشاره به بی مهری‌های متعدد نسبت به این جشنواره تخصصی و مهم از سوی مسئولان دولتی، افزود: شیوع کرونا و عدم حمایت مسئولان به ویژه متولیان نهاد‌های دولتی ورزشی به ویژه کمیته ملی المپیک و صندوق اعتباری قهرمانان و پیشکسوتان باعث شد برگزاری این مراسم یک سال با تاخیر مواجه شود و این مراسم هم اکنون با حمایت بخش خصوصی برگزار می‌شود.

علوی با انتقاد به بی توجهی مقامات دولتی حوزه ورزش گفت: در جمع ده‌ها جشنواره تخصصی فیلم که همگی با بودجه دولتی توسط سازمان مربوطه با هزینه‌های بالا برگزار می‌شود، اما چطور نهاد‌های ورزشی با آن‌همه فراگیری، اهمیت و منابع وسیع و چندین نهاد ازقبیل وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌های متعدد و به ویژه صندوق اعتباری و مالی حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان که رسالت اصلی آن ساخت و تولید آثار ماندگار است، نمی‌توانند از تنها رویداد فرهنگی و تخصصی حوزه خود حمایت کنند در حالیکه متولی برگزاری همه جشنواره نهاد‌های مختلف سازمان مربوطه است.

وی افزود: با این وجود و با تلاش فراوان مراسم پایانی به زودی برگزار می‌شود؛ همچنین به زودی جزییات بیشتری از برگزاری مراسم اختتامیه و نکوداشت‌ها اطلاع رسانی خواهد شد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار