اهداء 110 هزار ماسک به سازمان های مردم نهاد مناطق کم برخوردار
کد خبر: 1038381
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004M85
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان:
مرتضی رشیدی گفت: هزار ماسک سه لایه از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به سازمان های مردم نهاد در مناطق کم برخوردار اهدا شد.

        

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،    معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اظهار داشت: مطابق با مصوبه کمیته مشارکت و کمک به مراکز فرهنگی، 110 هزار ماسک سه لایه به همراه 5 هزار لیتر محلول ضدعفونی جهت اهداء به سازمان های مردم نهادی که در مناطق کم برخوردار فعالیت می نمایند، تهیه شده تا در اختیار شهروندان ساکن در این مناطق قرار گیرد.

وی افزود: در تابستان امسال، 35 هزار ماسک سه لایه در مرحله اول بین خیریه های بیماران خاص اهدا شد و هم اکنون با تهیه 110 هزار ماسک سه لایه، سازمان های مردم نهاد بیشتری را حمایت خواهیم کرد.

 رشیدی   اظهار داشت: باتوجه به شرایط موجود هنوز بسیاری از خانواده ها در مناطق کم برخوردار قادر به تهیه روزانه ماسک سه لایه نیستند و ممکن است از ماسک های بی کیفیت استفاده کنند که هدف ما از اهدای این ماسک ها، تسهیل گری دسترسی این عزیزان به ماسک با کیفیت بوده است.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تعامل و ارتباط بسیار خوب بین سازمان های مردم نهاد با مدیریت شهری را حاصل اعتماد و برخورد صادقانه مجموعه شهرداری با این عزیزان دانست.

 رشیدی ادامه داد: حمایت، تعامل و مشارکت جزء برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در مساعدت با سازمان های مردم نهاد بوده و این سازمان ها نیز همواره در بهبود شرایط زیست شهری ما را همراهی کرده اند.

    وی با اظهار امیداوری مبنی بر همکاری بیشتر با سازمان های مردم نهاد خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال 1400 بتوانیم گام های موثرتری در جهت حمایت از این مجموعه ها برداریم.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار