واگذاری زمين به اقشارمحرومان استان یکی از اولويت‌های این اداره کل است
کد خبر: 1038042
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004M2c
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان:
علیرضا قاری‌قرآن گفت: به منظور پیگیری طرح‌های راه و شهرسازی برخوار و تیران و کرون با فرمانداران و شهرداران این دو شهرستان طی دو جلسه جداگانه دیدار کرد و ضمن بررسی روند اعتباری پروژه‌های در دست اجرا، تصمیمات مناسبی جهت رفع موانع اتخاذ شد.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به  نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به همراه معاونین این اداره کل در محل ساختمان راه وشهرسازی استان، طی دو جلسه با فرمانداران شهرستان‌های برخوار و تیران و کرون دیدار کرد. در طی این جلسات، طرح‌های عمرانی و اجرایی  حوزه راه و شهرسازی شهرستان و روند اعتباری طرح‌های در دست اجرا مورد بررسی قرارگرفت همچنین راهکارهایی جهت رفع موانع ارائه شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ضمن بیان مسائل و مشکلات این دو شهرستان در حوزه راه و شهرسازی و برخی پروژه‌های عمرانی و زیربنایی بر لزوم هم افزایی اداره راه و شهرسازی با دستگاه‌های اداری شهرستان تاکید کرد و گفت: با تعامل و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط می‌توان بر مشکلات شهرستان‌ها فائق آمد و ضمن سرعت بخشیدن به امور، موانع اجرایی طرح‌ها را مرتفع کرد. 

وی با اشاره به اینکه برخی پروژه‌ها به دلیل مبحث تامین اعتبار و محدودیت‌های آن با مشکلات اجرایی مواجه شده و لاینحل مانده است دستورات لازم در خصوص پیگیری اعتبارات را صادر کرد و از معاونین تحت مسئولیت خویش خواست نسبت به بررسی موضوع و پیگیری تا مرحله‌ اجرا اقدام کنند. 

قاری‌قرآن واگذاری زمين به اقشار ویژه و محرومان استان را یکی از اولويت‌های این اداره کل دانست و گفت اختصاص اراضی به این عزیزان در دستور کار قرار دارد و سیر مراحل اداری آن با سرعت در حال انجام است.

وی ضمن اشاره برمحدودیت‌ها و چالش‌های موجود در سالجاری اظهار کرد: امسال همت و غیرت به همراه تلاش و كوشش تمامی دست اندركاران برای اتمام پروژه‌ها ستودنی بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان یکی از اهداف اصلی هر سازمان را جلب رضایت مشتریان و خدمات گیرندگان از طریق ارائه خدمات با کیفیت مطلوب بیان کرد و گفت: این اداره کل تلاش دارد تا خروجی تمامی اقدامات خود را در جلب رضایت مردم دنبال کند. لذا با توجه به تعامل خوبی که اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با شهرداری‌ها دارد مشکلات طرح تفصیلی شهرستان برخوار با مشارکت و نظر شهردار این شهرستان  به سرعت بازنگری و مرتفع می‌شود.

گفتنی است در این نشست موضوعات مختلفی از جمله "تعیین تکلیف اراضی خارج و داخل حریم شهرستان برخوار، سایت اداری، موضوعات قابل طرح در کمیسیون ماده پنج، طرح اقدام ملی مسکن، مشکلات احداث باغ بانوان دستگرد، سایت مسکن مهر تیران و ..." مطرح شد و پس از بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات ارائه شده، تصمیمات مناسبی اتخاذ شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار