بهسازی و عایق بندی بام مسکن ۲۲۴ خانوار نیازمند کمیته امداد اصفهان
کد خبر: 1038034
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004M2U
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان:
عباسعلی زارعان، از اجرای طرح بهسازی و عایق بندی بام منازل مسکونی خانوارهای تحت حمایت به ویژه در مناطق سردسیر استان خبر داد و گفت: تاکنون بام ۲۲۴ خانه مددجویی با هزینه بیش از یک میلیارد و ۹۳ میلیون تومان تعمیر و عایق بندی شده است.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به  نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، عباسعلی زارعان، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با یادآوری اینکه کمک به تعمیر و بهسازی منازل مددجویان از جمله خدمات این نهاد است، گفت: از ابتدای پائیز امسال طرحی برای بهسازی و عایق بندی بام منازل مسکونی خانوارهای تحت حمایت به ویژه در مناطق سردسیر استان اجرا شد که در نتیجه آن تاکنون بام ۲۲۴ خانه مددجویی تعمیر و سپس عایق بندی شده است.

وی ادامه داد: کمیته امداد اصفهان در این زمینه بیش از یک میلیارد و ۹۳ میلیون تومان هزینه کرده که این مبلغ از محل بودجه دولتی، منابع محلی و کمک های مردمی تامین شده است.

قائم مقام کمیته امداد اصفهان با بیان اینکه تامین مسکن مناسب و ایمن از جمله زیرساخت های لازم در مسیر توانمندسازی مددجویان است، گفت: کمک به احداث، تکمیل، خرید، تعمیر و اجاره مسکن مددجویان از جمله مهمترین خدماتی است که این نهاد برای فراهم ساختن بستر توانمندی خانوارها به نیازمندان ارائه می دهد.

وی تصریح کرد: خدمت مسکن، خدمت پر هزینه ای است و متاسفانه در شرایط کنونی، این هزینه افزایش پیدا کرده است و برای کمک موثر به مددجویان، نیازمند مشارکت گسترده خیران و نیکوکاران هستیم.

زارعان افزود: خیران گرانقدر می توانند برای مشارکت در این زمینه علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان، از پایگاه اینترنتی emdad.ir و کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* نیز استفاده کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار