حوزه علمیه خواهران لرستان در سطح دو و سه طلبه می پذیرد
کد خبر: 1037085
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LnB
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران لرستان:
مهرابی، از اعلام فراخون پذیرش طلاب به مناسبت سال تحصیلی 1400 خبر داد و گفت: مدارس علمیه خواهران لرستان در سطح دو و سه حوزوی طلبه می پذیرد.

اکرم مهرابی، به خبرنگار جوان از لرستان گفت: هم اکنون یک هزار و 226 طلبه در مدارس علمیه خواهران لرستان در حال تحصیل هستند.

معاون آموزش حوزه علمیه لرستان با اشاره به فعالیت 13 مدرسه علمیه خواهران در استان، افزود: طلاب در این مدارس در سطح دو و سه حوزوی در حال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: در سال تحصیلی 1399نیز 202 طلبه در سطح دو و 214 طلبه در سطح سه پذیرش و در مدارس علمیه در حال تحصیل هستند.

مهرابی از اعلام پذیرش حوزه علمیه خواهران به مناسبت سال تحصیلی 1400 خبر داد و افزود: علاقه مندان می توانند از 25 بهمن ماه تا 31 اردیبهشت ماه سال آینده برای ثبت نام به سایت paziresh.whc.ir یا به مدارس علمیه سراسر استان لرستان مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: در مدارس علمیه سطح سه استان لرستان در رشته های تفسیر علوم قرآنی، تاریخ اسلام، کلام اسلامی، فقه و اصول طلبه پذیرش خواهد شد.

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران لرستان دارا بودن مدرک دیپلم یا بالاتر با معدل 12، داشتن حداکثر 40سال سن(متولیدین سال 59 و پس از آن) و موفقیت در آزمون ورودی و مصاحبه را از شرایط پذیرش عنوان کرد.

مهرابی بیان داشت: داوطلبان دارای مدرک کارشناسی و بالاتر، حافظان قرآن کریم، نهج البلاغه یا صحیفه سجادیه با ارائه مدرک رسمی از آزمون ورودی معاف خواهند شد.

 

برچسب ها: پذیرش ، طلبه ، حوزه
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار