ماموریت اصلی و بنیادی سپاه حفاظت از انقلاب اسلامی است
کد خبر: 1036934
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lkk
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز تاکید کرد
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: اولویت و ماموریت اصلی سپاه و بسیج حفاظت از انقلاب اسلامی است و بسیج و سپاه در این امر مهم باید منعطف عمل کنند.

سردار مولایی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) با بیان اینکه اولویت و ماموریت اصلی سپاه و بسیج حفاظت از انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: بسیج و سپاه در این امر مهم باید منعطف عمل، نیاز های کشور را به درستی درک و در مسیر درست و مناسب آن را سازمان دهی بکند و همانطور که مستحضر هستید اخیرا تمام ماموریت هایی که سپاه درگیر شده، بر اساس نقش های ذاتی و فلسفه خودش بوده و تقریباً در تمام عرصه های خدمتی و رفع محرومیت درگیر است.

وی از حضور و مشارکت بسیجیان و پایوران سپاه امام سجاد(ع) در تمام عرصه و ماموریت های ابلاغی(سیل خوزستان، زلزله سرپل ذهاب، همه گیری ویروس کرونا و غیره) تقدیر و قدردانی کرد، افزود: خدا در زمانی که برای ما غفلت پیش می آید، آیه و نشانه ای می آورد؛ دلیل بزرگ، آمدن شاخص و معیار بیدار شدن است، شهید سردار قاسم سلیمانی یک نشانه بزرگ برای بیداری مقاومت اسلامی هستند.

سردار مولایی بیان کرد: ما اکنون در جنگ سوریه، مدافعین حرم اهل بیتی را داریم که نسل سوم و چهارم انقلاب هستند، مقام معظم رهبری گفتند: راه شهید سلیمانی مکتب است و درس مهم شهادت، چقدر تلاش می کنیم؛ خدا ما را دوست داشته و از ما راضی باشد.

وی اذعان داشت: دوست داشتن فرمول و روشی دارد، به طور مثال مسئولان غربی با شعار دموکراسی به خاک کشورهای منطقه ورود کردند اما مردم کشورها آن ها را قبول نکردند، دشمنان تلاش کردند این شهید والامقام را از چشم مردم منطقه بیاندازد ولی ما و همه شاهد دوست داشته شدن و عزیز بودنشان در منطقه بودیم و هستیم.

سردار مولایی ابراز کرد: طبق آیات قرآن کریم ویژگی های بارز شهداء و افراد شاخص، خاکی بودن و خوش اخلاقی با خلق خدا، مجاهد فی سبیل الله بودن است، نقاط منفی همدیگر را پررنگ می کنیم اما نقاط مثبت افراد را خیر می زنیم اما در مکتب شهید سلیمانی اینگونه نیست.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در پایان خاطر نشان کرد: علم فقط برای آموختن نیست بلکه به کار گرفتن درست و کار جهادی است و اگر دستتان باز باشد تا یکسال به تمام آنچه که خارجی ها دارند، می رسید، یکی از کارهای دشمن ناامید کردن و تحقیر شما است که احتمال دارد این کار را با افراد نفوذی داخلی انجام دهند با عنوان اینکه «شما نمی توانید» ولی شما باید با چشم و گوش باز و عملتان خلاف آن را ثابت کنید زیرا ارزش کار علمی شما قابل محاسبه نیست چون دست بسته کار می کنید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار