تنها خشکشویی کافی نیست، شست و شوی تخصصی لازم است
کد خبر: 1036812
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lim
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
امروزه استفاده از خدمات خشکشویی ها به روتین زندگی همه ی ما بدل شده است. نبود جای کافی و نگرانی از بابت حفظ کیفیت پارچه سبب شده است در مواقع بسیاری دست به دامان خشکشویی ها شویم. عمده علت انتخاب آنها در دسترس بودن، قیمت مناسب و از همه مهم تر آسودگی خیال ماست.

رپورتاژ آگهی/ بسیاری از ما وقتی لباس مهم یا گران قیمتی داریم آن را به خشکشویی می بریم تا از حفظ سلامت پارچه لباسمان مطمئن باشیم. حال وقتی پای اقلامی مثل پرده و پتو به میان می آید کار سخت تر می شود. خشکشویی پرده و پتو یک کار کاملا تخصصی است. علاوه بر تخصص لازمه ی اصلی برای موفقیت و حاصل شدن نتیجه مطلوب داشتن مناسب ترین ابزار برای شستن این اقلام است. با سپردن این مسئولیت به خشکشویی لاوسته بدون هیچ نگرانی منتظر بازگشت پرده و پتوی درخشان خود تنها پس از 48 ساعت باشید

وسایلی مثل پرده یا پتو نسبت به دیگر اقلام پارچه ای خاص تر هستند. چرا که در صورت آسیب دیدن جایگزین کردن آنها هزینه زیادی خواهد داشت. از سوی دگر جنس آنها نیز متفاوت است و نمی توان با همان برنامه های شست و شوی معمولی آنها را شست. نکته حائز اهمیت دیگر ابعاد آنهاست. در طراحی های امروزی دیگر خبری از پرده های ساده و به اندازه ی پنجره نیست. اکثر پرده ها از چندین لایه پارچه با ابعاد بزرگ تشکیل می شوند. در بسیاری از موارد لایه ی رویی پرده ها جنسی لوکس و بسیار حساس دارد. البته لایه های زیرین که عموم حریر هستند نیز برای شست و شو به

شستن پرده ها حتی در قدیم هم دردسر ساز بودند. علیرغم اینکه خانه ها اکثرا ویلایی بود و فضای مناسب برای این کار وجود داشت اما زحمت آن نیز بسیار زیاد بود. حال که اکثر فضاها آپرتمانی است و حتی فضای مناسب برای خشک کردن لباس ها وجود ندارد قطعا تمیز کردن پرده در خانه امری دور از ذهن به نظر می رسد.

تنها خشکشویی کافی نیست، شست و شوی تخصصی لازم است

انتخاب خشکشویی مناسب بهترین راه شستن پرده

اهمیت خشکشویی پرده

پرده در واقع روح هر خانه ایست. اینکه فضای خانه ی شما چه سبکی دارد تا حد بسیار زیادی به پرده ی استفاده شده بستگی دارد. وقتی شما مطابق سلیقه خود یک سبک چیدمان را انتخاب میکنید ، خیلی اهمیت دارد که هر بیننده ای متوجه سبک انتخابی شما شود. برای مثال شما سبک کلاسیک را برای منزل خود انتخاب کرده اید، پس باید تمامی المان ها را مناسب همان سبک خریداری کنید. اولین و مهم ترین عضو در این زمان پرده ها هستند. پرده ها سفیر چیدمان خانه ی شما هستند. قطعا چنین عضو ارزشمندی را نمی توان کثیف و نامرتب به حال خود رها کرد. مورد بعد این است که وقتی پرده ها از خانه جدا می شوند رسما روح از تن خانه بیرون رفته است. با سپردن پرده ها به خشکشویی لاوسته خیالتان راحت است که در کوتاه ترین زمان روح جدیدی به خانه اتان برگشته است.

به جز سرعت در شست و شو و بازگشت پرده به خانه، حفظ کیفیت پارچه بسیار اهمیت دارد. پرده ها از پارچه هایی با پروسه تولید خاص ایجاد شده اند لذا باید مواد استفاده شده در شکست و شوی آنها بسیار با کیفیت باشد. برای شستن پرده نه تنها کیفیت که نوع ماده مصرفی نیز اهمیت ویژه ای دارد. چه بسا ماده ای که برای یک پرده مناسب بوده به پرده دیگر آسیب زده است.

چطور بهترین خشکشویی را برای شستن پرده هامان انتخاب کنیم.

اکثر ما برای خشکشویی به نزدیک ترین خشکشویی محل مراجعه می کنیم. اما این برای لباس های معمولی ما صدق می کند. هیچ گاه برای شستن یک لباس مجلسی بسیار گران به اولین گزینه بسنده نمی کنیم. در اکثر اوقات با جست و جو مناسب ترین را انتخاب خواهیم نمود. حال اگر پای شستن اقلامی مثل پرده یه خشکشویی پتو به میان آید روال انتخاب به یک تورنمنت چند مرحله ای بدل خواهد شد!

اولین علت وسواس انتخاب به ندرت انجام دادن آن است. پرده ها را عموما بیش از سالی دو یا سه بار به خشکشویی نمیدهیم . البته در برخی شهر ها که آب و هوا مناسب است و آلودگی نیز کمتر است این تعداد با مراقبت ویژه به سالی یکبار نیز تقلیل می یابد. حال که نادر بودن رویداد پرده محرز شد پس اهمیت انتخاب خشکشویی مناسب کاملا قابل درک است.

نگرانی بعدی دسترسی به خشکشویی انتخابی است . 90درصد اوقات شستن پرده را در ماه های پایان سال انجام می دهیم. این به معنی شلوغی تمام خیابان ها و حتی حجم بالاتر دغدغه های خودمان است. در چنین شرایطی بردن پرده به یک خشکشویی معطل شدن در صف احتمالی، و تحمل ترافیک پایان سال می تواند یک اتفاق نادر و زیبا را به یک شکنجه و عذاب تبدیل کند.البته نیاز به ذکر نیست که در برخی موارد ظرفیت خشکشویی های با کارایی مناسب سریع تمام می شود و ممکن است تمام عذابی که به جان خریده اید بی نتیجه شود و باز در حلقه ی عذاب بعدی گیر کنید

تنها خشکشویی کافی نیست، شست و شوی تخصصی لازم است

خشکشویی انواع لباس

خشکشویی آنلاین بهترین راه حل ممکن

اولین مزیت خشکشویی آنلاین، آنلاین بودن است. برای خشکشویی های معمولی تنها راه اطمینان از کیفیت شنیدن تعریف کارشان از دوست یا آشناست این در حالیست که در حالت دوم شما با دیدن نظرات افراد مختلف و همچنین میزان کیفیت سایت خشکشویی آنلاین مد نظر می توانید میزان حرفه ای بودن آنها را بسنجید. چیز دیگری که به شما برای انتخاب کمک می کند مقاله های نوشته شده در سایت مد نظر است. نه تنها با بررسی میزان تخصصی بودن مقالات ارائه شده خیالتان از بابت سپردن کار به کاردان راحت است؛ بلکه می توانید مطمئن باشید اولویت اول آنها پاکیزگی است نه کسب درآمد. سایت خشکشویی لاوسته با در دست داشتن متخصصان حرفه ای سعی در بالا بردن سطح آگاهی عمومی برای داشتن محیطی پاکیزه تر دارد . برای مثال می توانید مقاله ی آنها در خصوص نحوه ی پاک کردن انواع لکه ها را مطالعه بفرمایید. مقاله ای جامع که با در دست داشتن آن دیگر با دیدن یک لکه روی لباس یا مبل محبوبتان روح از تنتان جدا نخواهد شد.

اما اصلی ترین و مهم ترین معیار انتخاب، هزینه ی خدمات می باشد. بهترین خشکشویی آنلاین برای پرده ،پتو یا حتی لباس های زمستانه و هر نوع محصولی، جاییست که بالاترین کیفیت را با کمترین قیمت ارائه دهد. مناسب بودن قیمت ها نشان دهنده ی صنعتی بودن خشکشویی و استفاده از دستگاه مناسب است. یادتان باشد در بسیاری از کمپانی ها بهترین قیمت تنها به این علت کسب شده است که از بهترین روش برای اجرای کار و ارائه خدمات استفاده کرده اند.

تنها خشکشویی کافی نیست، شست و شوی تخصصی لازم است

خشکشویی انلاین در دسترس ترین انتخاب

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار