خداحافظ مهرداد عزیز و متعصب!
کد خبر: 1036731
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LhT
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
ادای دین به شهدای مدافع حرم، تصویری از میناوند که ماندگار شد
باورش سخت بود، اما واقعیت داشت. روز چهارشنبه خبر‌های خوبی از بهبود حالش شنیده می‌شد و شاید به همین خاطر بود که وقتی در ساعات پایانی چهارشنبه شب خبر فوتش در شهر پیچید، خیلی‌ها آن را باور نکردند. خیلی‌ها بلافاصله شبکه تلویزیون را عوض کردند و بسیاری هم موج رادیو را به کانال‌های ورزشی تغییر دادند تا شاید بشنوند و ببینند که خبر تکذیب می‌شود، اما نشد که نشد. مهرداد میناوند، ملی‌پوش سابق فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس و یکی از موفق‌ترین لژیونر‌های فوتبال ایران در اشتورم‌گراتس بعد از نزدیک به ۱۰ روز دست و پنجه نرم کردن با ویروس منحوس تسلیم شد و از بین ما رفت.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: پنج‌شنبه ظهر همه آمده بودند، حتی آن‌ها که قبلاً با هم سرشاخ بودند و سایه یکدیگر را با تیر می‌زدند، راستی چرا فقط در چنین زمان‌هایی است که قدر دوستی‌ها و مهربانی‌ها را می‌دانیم، چرا فقط اینجور موقع‌ها کنار هم عکس یادگاری می‌گیریم. میناوند رفت، اما با رفتنش فوتبالی‌ها را با هم آشتی داد. او رفت، ولی استقلالی‌ها را هم اندوهگین کرد تا همانطور که خودش در آخرین روز‌ها گفته بود خسته است از این همه کل‌کل هواداری، این‌بار کسی کری نخواند و همه فقط با چشمان اشکبار مهرداد را تا خانه ابدی همراهی کنند.

میناوند را جدای از تعلقات فوتبالی باید در جای دیگری هم جست‌وجو کرد؛ مردمداری، خوش‌اخلاقی و ادای دین به آن‌ها که رفتند تا این مرز و بوم باقی بماند. میناوند را وقتی بهتر شناختیم که قول داد بچه‌های شهدای مدافع حرم را به تمرین پرسپولیس ببرد و به قولش هم عمل کرد تا ذره‌ای از رشادت‌های آن‌ها را با توجه به یادگاران‌شان جبران و ادای دین کند، تصویری که برای همیشه به یادگار ماند. میناوند را اینگونه هم می‌توان دید، بگذرد که امروز خیلی از آن‌هایی که می‌ترسند بابت باطل شدن گرین‌کارت‌شان پست بگذارند در دفاع از غیورمردان این سرزمین، اما از درگذشت همین میناوند خوب بهره می‌برند برای سیاسی جلوه دادن اوضاع که البته فقط بی‌فرهنگی‌شان را به رخ می‌کشند و نه بیشتر.

پنج‌شنبه ظهر بود که مهرداد میناوند در خاک آرام گرفت. عاشق ابوالفضل (ع) در شب زیارتی اباعبدالله در خاک آرامید تا در بین‌الحرمین در غروب پنج‌شنبه هم یادش کنند. هرچند که خیلی‌ها هوش و حواس‌شان را به خرید واکسن دادند و باز هم دایه مهربان‌تر از مادر شدند برای مردم و بی‌خیال اولویت‌بندی که اگر هم واکسنی خریداری شود، اول سالمندان و کادر درمان هستند و بعد بقیه. راستی چقدر زشت بود رفتارشان، آن هم در شبی که میناوند بیشتر از هر چیز نیاز به دعای خیرمان داشت و امروز علی انصاریان بیشتر از او. از این به بعد هوادار پرسپولیس از دقیقه ۲۴ تا پایان دقیقه ۲۵ یادبود خواهد گرفت تا ثابت کند هیچگاه مهرداد میناوند متعصب را فراموش نخواهد کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار