مهدی حیدری؛ مدیری از جنس ورزش رییس نجات غریق شد
کد خبر: 1036399
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lc7
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
مهدی حیدری جوانی تحصیلکرده و از جنس ورزش که سال‌ها در کنار پدرش عزالدین حیدری درس‌های تجربی مدیریت هیات و فدراسیون همگانی را لمس کرده به عنوان رییس جدید فدراسیون نجات غریق انتخاب شد و به نظر مجمع نجات غریق انتخاب خوبی را انجام داده است.
سرویس ورزشی جوان آنلاین : حیدری در حالی به ریاست فدراسیون انتخاب شده که اولین تجربه جدی مدیریتی اوست، اما گفتیم که از دوران نوجوانی و جوانی در بطن مدیریت‌های ورزش بوده چه اینکه پدرش عزالدین حیدری سال‌ها رییس هیات همگانی تهران بود، مدتی دبیر فدراسیون همگانی شد و بعدا یک دوره نیمه تمام هم به ریاست فدراسیون همگانی انتخاب شد.
در تمامی این سال‌ها مهدی حیدری کنار پدرش حضور داشته و علاوه بر اینکه در رشته کشتی فعالیت جدی داشت تحصیلاتش را نیز ادامه داد تا به عنوان کارمند وزارت ورزش استخدام شد و الان جزو کارشناسان وزارت ورزش و جوانان محسوب می‌شود.
وی مجموعه ایی را تحویل گرفته که از ابتدای تاسیس در اختیار یک نفر بود و آنهم مهندس میرسلیم بود. میرسلیم هم از افراد سالم و بی حاشیه بود، ولی در امر آموزش و توسعه و توجه به ناجیان غریق که وظیفه ذاتی این فدراسیون است ناکام و بی توجه بود و یک مدیریت خشک و یکنواختی را اعمال می‌کرد که خیلی با روحیات ورزشی‌ها سازگاری ندارد؛ بنابراین مهدی حیدری وظیفه سنگینی را بر عهده دارد و آنگونه که از صحبت‌های کارشناسان بر می‌آید وی ابتدا باید پایه‌های آموزش فداسیون نجات غریق را محکم کند و با استفاده از ناجیان متعدد خانم و آقا که در سراسر کشور به خصوص در نوار‌های ساحلی شمال و جنوب داریم کمی به مردم آرامش بدهد و سپس از بزرگان و کارکشته‌ها دعوت کند تا در کمیته‌های مختلف حضور یابند و یک هیات مدیره یا هیات رییسه قوی و کار آمد تشکیل دهد.
ارتباط با رسانه‌ها و آموزش از طریق صدا و سیما و تقویت هیات‌های استان‌های ساحلی از دیگر برنامه‌های مهم وی می‌تواند باشد.
این یک آزمون مهم برای مدیر جوانی مثل مهدی حیدری است که با اخلاق خوب و حسنه و شناختی که جامعه ورزش روی وی دارند بتواند مدیریت جوان‌ها را در ورزش به اثبات برساند.
برایش آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم در این مسیر موفق باشد.

مجمع انتخابات فدراسیون نجات غریق و غواصی امروز سه شنبه ۷ بهمن به ریاست مهدی علی نژاد و با حضور کیکاووس سعیدی نماینده کمیته ملی المپیک، مهدی مستجاب الدعوه سرپرست فدراسیون نجات غریق و غواصی و علیرضا خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد و مهدی حیدری با کسب ۲۷ رای از ۴۲ نفر رای اعضای مجمع به مدت ۴ سال ریاست فدراسیون نجات غریق و غواصی را بر عهده گرفت.
همچنین فرهنگ شادنیا ۱۲ رای و محمد بابایی ۳ رای در انتخابات کسب کردند.
عابد حقدادی یکی از کاندیدا‌ها در مجمع حضور نداشت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار