سرانجام ساخت بزرگراه شهید همدانی در پایتخت
کد خبر: 1036225
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LZJ
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای اتمام اقدامات باقی مانده عمرانی در پروژه احداث بزرگراه شهید همدانی تا پایان سال جاری خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: صفا صبوری دیلمی درباره پروژه احداث بزرگراه شهید همدانی اظهارداشت: این پروژه شامل اجرای مسیر‌های کندرو و دسترسی‌های محلی، راستگرد‌ها و دیوار‌های حائل باند شمال این بزرگراه است.

وی افزود: اجرای این فعالیت‌های تکمیلی که عمدتا مربوط به بخش حدفاصل تونل شهدای غزه تا تقاطع‌های غیرهمسطح کاروانسراسنگی است، از تابستان سال جاری در دستور کار قرار گرفت و پیش بینی می‌شود تا پایان سال جاری به سرانجام برسد.

وی همچنین با اعلام پیشرفت ۹۵ درصدی مسیر‌های دسترسی به شهرک الهیه و خیابان کرمانشاه گفت: مجموع طول این مسیر‌ها حدود یک کیلومتر و شامل یک مسیر کندرو و ۲ راستگرد شرق به شمال و شمال به غرب است.

معاون شهردار تهران خاطرنشان کرد: بخش اعظم عملیات زیرسازی در مسیر‌های دسترسی بزرگراه شهید همدانی به شهرک الهیه و خیابان کرمانشاه به اتمام رسیده است.

صبوری دیلمی همچنین از تلاش برای اجرای سایر اقدامات باقی مانده شامل پیاده روسازی، نصب هندریل و اجرای شبکه جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی در این مسیر‌ها خبر داد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در تشریح سایر اقدامات در حال اجرا در این پروژه، از تلاش برای احداث دیوار حائل شهرک مرواریدشهر به طول ۶۰۰ متر در دو جبهه شرقی و غربی خبر داد و گفت: اجرای عملیات خاکریزی، تسمه گذاری و نصب پنل‌های پیش ساخته طبق برنامه در این بخش از پروژه ادامه دارد. این در حالی است که عملیات عمرانی به منظور تکمیل پل و دیواره‌های باقی مانده در محدوده پادگان شهید محمدی نیز در حال انجام است.

پروژه احداث بزرگراه شهید حسین همدانی (ادامه غربی بزرگراه شهید حکیم) در بخش حدفاصل تقاطع آزادراه آزادگان تا بزرگراه و جاده مخصوص تهران-کرج به همراه تونل شهدای غزه، مرداد سال ۱۳۹۶ مورد بهره برداری قرار گرفت.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار