جدیت مدیریت شهری اصفهان در اجرای خط دوم مترو کم نظیر است
کد خبر: 1036185
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LYf
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۶
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان:
امیراحمد زندآور با اشاره به اینکه در خط دو متروی اصفهان ایستگاه‌ ها با پیشرفت قابل توجه در حال احداث است، گفت: این اقدامات در هیچ دوره‌ای از فعالیت شهرداری این گونه جدی دنبال نشده است.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان در آئین افزودن دو رام قطار شهری به متروی اصفهان با اشاره به اینکه در دوره پنجم شورای شهر اصفهان شاهد فعالیت ‌های چشمگیری در بخش حمل و نقل بودیم که بی‌شک در سازمان قطار شهری و شرکت مترو برای تحقق اهداف حمل‌ و نقلی شورا تلاش‌ زیادی شده است، اظهار کرد: در همین راستا بهره برداری از دو رام قطار کار بسیار ارزشمند و چشمگیری بوده که جا دارد از شهرداری اصفهان به دلیل این اهتمام و اجرای بی وقفه پروژه‌های عمرانی در شهر قدردانی کرد.

وی ادامه داد: بخش حمل و نقل شهری یکی از حوزه‌ های هزینه‌بر است اما مدیریت شهری اصفهان با هزینه بسیار بالا و علی رغم شرایط سخت اقتصادی توانسته است به تعداد واگن های قطار شهری اضافه کند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: امیدواریم، زیرساخت‌ های حمل و نقل شهر از جمله مترو که اکنون فراهم شده، در دوره‌ های بعدی نیز استمرار پیدا کند تا مردم بدون دغدغه سفرهای درون شهری خود را با امکاناتی مطلوب انجام دهند.

وی افزود: در حوزه حمل و نقل شهر به ویژه احداث مترو هزینه‌های سنگینی صرف می‌شود به طوری که یک شهر زیر شهر در حال اجراست.

زندآور اظهار کرد: در خط دو متروی اصفهان ایستگاه‌ ها با پیشرفت قابل توجه در حال احداث است؛ این اقدامات در هیچ دوره‌ای از فعالیت شهرداری این گونه جدی دنبال نشده است و علی رغم زمان‌بر و هزینه‌بر بودن پروژه مترو، مدیریت شهری در این دوره به اجرای خط دو مترو ورود کرده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار