نمایش همدلی و مشکل گشایی همساده ها در گالری های شهر
کد خبر: 1036184
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LYe
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان :
احمد رضایی گفت: طرح های "همساده ها" با اشاره بر ساده زیستی گذشته و یادآوری نوستالژی قدیم روی 300 گالری شهری قرار گرفت ورویکرد تابلوهایی که در این دوره روی گالری های شهر نصب شده با گذشته متفاوت بوده و قرار است به صورت سریالی در معرض دید شهروندان قرار گیرد.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اظهار داشت: گرافیک تابلوهایی با عنوان "همساده ها" که اشاره به لهجه اصفهانی همسایه ها دارد با گرافیک های قبلی متفاوت بوده و به نحوی طراحی شده که هم از ساده، جدا و با رنگ دیگری نوشته شده است که نشان بر ساده زیستی گذشته و یادآوری نوستالژی قدیم در تصاویر دارد.

وی با اشاره به اینکه پنج طرح در 300 تابلوی شهری قرار گرفته، افزود: رفتار همسایه ها در دوران قدیم با یکدیگر در این طرح ها نشان داده شده است که به مواردی همچون با خبر بودن از یکدیگر، همدلی و مشکل گشایی اشاره دارد.

وی تصریح کرد: این تابلوهای سریالی در دوره بعدی همسایه ها را مورد نقد و بررسی قرار می دهد که در آن به روزگار امروز همسایه داری، فرهنگ آپارتمان نشینی  اشاره خواهد داشت.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای دریافت و دانلود طرح های تبلیغات شهری می توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار