تخریب فولاد مبارکه با پرونده سازی تخریب خانه امن ده ها هزار شاغل است...
کد خبر: 1035462
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LN0
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
ماجرای قرارداد فولاد مبارکه با همسر یکی از مسئولین دولتی چه بود؟
پرداخت ها در فولاد مبارکه برای هر قراردادی مستلزم ارائه مدارک مثبته عملکردی است وگرنه هر پرداختی می تواند از طریق بازرسان سازمان های نظارتی کشور مورد سئوال واقع گردد ، چرا که فولاد مبارکه از شرکت های بورسی ایران است.

 

به گزارش سعید عرفان منش  خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، چندی پیش سید ناصرموسوی لارگانی نماینده شهرستان فلاورجان در مجلس که مدتهاست بر اثر اختلافاتی شبهه سیاسی با مدیرعامل فولاد مبارکه، این شرکت را آماج انتقادات قرارداده و عزم خود را برای اصلاح کل کشور از این شرکت قرارداده، سندی را منتشر کرد که در آن فولاد مبارکه قراردادی با پروین داداندیش همسر محمود واعظی رئیس دفتر ریاست جمهوری منعقد کرده بود.اماحقیقت ماجرا چیست؟

دکتر پروین داداندیش رئیس دانشگاه آزاد واحد تهران غرب است که به عنوان نماینده حقوقی دانشگاه قرارداد را امضا نموده است.

همان گونه که در سربرگ قرارداد منتشر شده توسط این نماینده نیز طرف دوم قرارداد به نام (دانشگاه آزاد اسلامی) بوده و رئیس این دانشگاه یعنی دکتر داداندیش بعنوان نماینده حقوقی آن را امضانموده است.

اما موضوع وقتی شفاف تر می شود که بدانیم فولاد مبارکه واحدی مستقل به نام ارتباط صنعت با دانشگاه را در ساختار خود نهادینه نموده و حدود ۱۳۰ دانشگاه، مرکز تحقیقاتی علمی پژوهشی و شرکت دانش بنیان با آن طرف قرارداد هستندکه یکی از آنها نیز دانشگاه تهران غرب است.

دانشگاه های اصفهان، شهرهای مجاور و بسیاری از شرکت های دانش بنیان نیز در این لیست حضور دارند که ارقام قراردادی آنها به مراتب بیشتر از قرارداد با دانشگاه تهران غرب است.

یکی از این مراکز، مرکزلیزر ایران مستقر در تهران است که چندی پیش با حمایت فولاد مبارکه پروژه ای را کلید زد که ایران را در جمع پنج کشورتولید کننده لیزر پرتوان قرار داد.

ضمن اینکه پرداخت ها در فولاد مبارکه برای هر قراردادی مستلزم ارائه مدارک مثبته عملکردی است وگرنه هر پرداختی می تواند از طریق بازرسان سازمان های نظارتی کشور مورد سئوال واقع گردد  چرا که فولاد مبارکه از شرکت های بورسی ایران است.

اکنون با شفاف شدن موضوع باید از حجت الاسلام موسوی لارگانی پرسید منابع خبری اطراف ایشان با چه قصدی سعی دارند وجهه این میدیر عامل خوشنام و روابط فولاد مبارکه با مراکز علمی مورد تخطئه قرار دهند؟

شایان ذکر است یک منبع آگاه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب نیز اعلام کرد که با توجه به اقدام آقای موسوی لارگانی به نشر اکاذیب و تلاش ایشان برای فریب افکار عمومی، این واحد دانشگاهی، پیگیری قضایی این دروغ‌پراکنی را در دستور کار قرار داده است.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار