پرداخت الکترونیک صدقه در لرستان
کد خبر: 1034967
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LF1
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
مدیرکل کمیته امداد لرستان مطرح کرد؛
محمدی فارسانی گفت: امکان پرداخت الکترونیکی صدقه و نذورات مردمی به منظور کاهش تبادل دستی صدقات و پیشگیری از شیوع کرونا فراهم شد.

به گزارش جوان ز لرستان، جاسم محمدی فارسانی امروز(24دی) به رسانه ها گفت: نیکوکاران می‌توانند از طریق روش‌های الکترونیکی، صدقه و کمک های نقدی خود را به سادگی و در کمترین زمان در اختیار نیازمندان قرار دهند.

وی با بیان اینکه صدقات این استان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی جمع آوری می شود گفت: نیروهای جمع آوری صدقه با استفاده از دستگاه های پوز فعالیت می کنند به نحوی که مشترکان می توانند با استفاده از کارت شتابی نسبت به پرداخت صدقه ماهیانه خود صندوق اقدام نمایند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان به نحوه آنی پرداخت صدقه اشاره کرد و گفت: مردم می توانند از طریق تلفن همراه، عدد یک را به شماره ۸۸۷۷ ارسال نمایند تا مبلغ انتخابی روزانه به عنوان صدقه از حساب آنان کسر شود.

محمدی فارسانی گفت: سامانه آنی پرداخت الکترونیکی از دیگر روش های پرداخت صدقه و بر روی سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول و ایرانسل قابل فعالیت است که با کد دستوری #۰۶۶ *۸۸۷۷* شماره گیری می شود.

وی اضافه کرد: همچنین اپلیکیشن (نرم افزار) موبایلی "سنا" امکان پرداخت نذورات و صدقه را فراهم کرده است و  افراد می توانند با ارسال عدد ۳ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ لینک اپلیکیشن را بصورت رایگان دریافت کنند.

وی اظهار داشت: دستگاه‌های خودپرداز بانکی، تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷ و  وب‌ سایت کمیته امدا به نشانی emdad.ir  از دیگر روش های پرداخت غیر حضوری صدقه هستند.

محمدی فارسانی گفت: صدقات پرداختی با نیت خیرخواهانه مردم، در زمینه‌های درمان، تامین جهیزیه نوعروسان، احداث مسکن، اشتغال و تحصیل دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند هزینه می‌شود.

۱۰۴ هزار و ۵۰۰ خانوار با جمعیت ۲۳۰ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان هستند.

برچسب ها: صدقه ، الکترونیکی ، لرستان
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار