سردار سلیمانی اسطوره‌ای فراموش ناشدنی است
کد خبر: 1033638
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Kta
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
فرمانده کل سپاه :
سرلشکر حسین سلامی بسیجیان را پیشانی اصلی دفاعی کشور در جزیره بوموسی دانست و تاکید کرد:دشمن با دیدن شما در این جزیره باید با ملت ایران مودبانه، محترمانه و با احتیاط سخن بگوید و عمل کند.
به گزارش جوان آنلاین به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از جزیره بوموسی و ارزیابی آمادگی‌های رزمی و دفاعی یگان‌های نیروی دریایی سپاه در این جزیره در جمع بسیجیان دریادل مستقر در بوموسی، اظهار داشت: در سالگرد شهادت قهرمان بزرگ ملت ایران و امت اسلام سردار جاودانه و پر افتخار سپاه اسلام "سپهبد حاج قاسم سلیمانی"، ابومهدی المهندس و یاران شهید همراه ایشان باید گفت، حاج قاسم مردی است که در ترسیم سیمای جدید جهان اسلام و آزادسازی مسلمانان از اسارت طواغیت و شکست دادن مستکبران در میدان‌های نبرد وسیع، نقش تعیین‌کننده و محوری بر عهده داشت و با همه عظمت وجودی و گسترش شخصیتی، فردی متواضع و مهربان و مردی بود که تا آخرین لحظه زندگی از درون مردم جدا نشد.

وی افزود:شهید حاج قاسم سلیمانی خود را خادم شهیدان و دوستدار مردم و بسیجیان و فدایی آنان برمی شمرد و در مقابل دشمنان خدا بسیار سرسخت و غلیظ و شدید همانند کوه استوار می‌ایستاد و از هیچ قدرتی به جز خدای خالق نمی‌ترسید.

سرلشکر سلامی با تاکید بر این که سردار سلیمانی برابر هیچ دشمنی حتی به ظاهر بزرگ و مهیب جهانی قد خم نمی‌کرد، تصریح کرد:قاسم سلیمانی یک اسطوره فراموش نشدنی است که در تاریخ اسلام و حافظه تاریخی ملت‌های مسلمان زنده و هرگز از صفحات ذهن آنان محو نخواهد شد.

فرمانده کل سپاه در ادامه خطاب به بسیجیان گفت: امروز شما رویش‌های سلیمانی‌های جدید در کشور هستید که در مقابله با دشمنان خدا، آرایش ایستادگی، ثبات قدم و جوانمردی ایجاد کرده اید تا به دشمنان اسلام و ایران بگویید هرگز ملت ایران صحنه‌های دفاع از دستاورد‌های باشکوه انقلاب و استقلال کشور را ترک نکرده و در سایه مکتب شهید سلیمانی، میدان صیانت از عزت و منزلت جهانی ایران عزیز را نیز رها نمی‌کنید.

وی تصریح کرد:هر ملتی که اراده کند در صحنه بایستد و از خود در مقابله با دشمنان دفاع کند، پیروز است و شکست نخواهد خورد.
سرلشکر حسین سلامی با بیان اینکه دشمنان خدا وقتی تصاویر شما را روی زمین می‌بیند مضطرب می‌شوند، دلهره پیدا می‌کنند و می‌دانند این سرزمین شکست ناپذیر است، خاطرنشان کرد: وقتی مردانی این چنین مصمم هستند، ملت ما و امت اسلام سرافراز می‌ماند و کسی نمی‌تواند به مسلمانان تعرض کند.
فرمانده کل سپاه تاکید کرد: شما امروز پیشانی اصلی دفاعی کشور در جزیره بوموسی هستید و وقتی دشمن شما را می‌بیند نتیجه می‌گیرد که باید با این ملت مودبانه، محترمانه و با احتیاط سخن بگوید و عمل کند، زیرا حضور شما نشان دهنده اراده یک ملت است.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه شما بسیجیان نمایندگان ملت ایران هستید و این ملت پشتیبان شما است، گفت:جزیره بوموسی نگین زیبای انگشتری ملت ایران است و ما صمیمانه از شما عزیزان که هجرت کرده‌اید و پای در سنگر جهاد گذاشته اید تشکر می‌کنیم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار