دستیار مدیران شهرداری تهران چقدر حقوق می‌گیرند؟
کد خبر: 1032743
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Kf9
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
مدیر کل منابع انسانی شهرداری تهران با بیان اینکه انعقاد قرارداد سازمانی با دستیار مدیران شهردای برابر طرح طبقه بندی مشاغل است، گفت: دستیاران مناسب با گروه شغلی خود حدود ۶.۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: اسحاق بهادری، مدیر کل منابع انسانی شهرداری تهران درباره جزییات حقوق و مزایای دستیار مدیران شهرداری تهران اظهارداشت: نظر به موافقت شهردار تهران با اجرای طرح بکارگیری دستیار مدیران، جلسه چهارم آذر امسال شورای معاونان همچنین جلسه تصویب شورای اداری شهرداری تهران، با عنوان «ستاد راهبری طرح دستیار مدیران شهرداری تهران» تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به مجوز اخذ شده، شرکت خدمات اداری شهر، آگهی فراخوان عمومی در روزنامه‌های کثیرالانتشار را منتشرکرد افزود: درفاز بعدی شرکت تعاونی سازمان سنجش، نسبت به برگزاری آزمون علمی عمومی از داوطلبان اقدام کرد. سپس افراد برگزیده آزمون، در کانون ارزیابی مورد بررسی قرار گرفتند و در حال حاضر مقررشده فهرست افراد منتخب به حوزه دفتر شهردار و معاونت‌های شهرداری (در مجموع ۱۰ جایگاه) برای انجام مصاحبه تخصصی و انتخاب نهایی داوطلبان ارسال شود.

مدیر کل منابع انسانی شهرداری تهران تاکید کرد: در این مرحله، با تشکیل کمیته هماهنگی در حوزه‌های تخصصی، فرآیند مصاحبه با رعایت استاندارد‌های لازم انجام می‌شود. همزمان با سیر فرآیند فوق، مبادی نظارتی و هسته گزینش شهرداری تهران نیز صلاحیت‎های عمومی داوطلبان را به منظور طی مراحل عقد قرارداد به اداره کل منابع انسانی اعلام می‌کند و در نهایت افراد منتخب برای عقد قرارداد کارسازی خواهند شد.

بهادری درباره پست سازمانی در نظرگرفته شده برای دستیار مدیران در تشکیلات شهرداری تهران گفت: اداره کل تشکیلات و بهبود روش ها، عناوین شغلی و پست‌های مورد نیاز دستیاران منتخب را متناسب با ساختار سازمانی واحد محل خدمت و با عنوان دستیار کارشناس متخصص ۱ مرتبه ۱۴ ایجاد کرده و به تناسب جایگاه سازمانی محل خدمت، کد پست سازمانی تخصیص یافته را به اداره کل منابع انسانی اعلام می‌کند.

وی همچنین درباره وضعیت اداری کارمندان شاغل شهرداری تهران که در آزمون دستیاری پذیرفته شده اند نیز گفت: انتخاب نهایی دستیاران مدیر، در مرحله نهایی و انجام مصاحبه تخصصی است و متعاقب نتیجه مصاحبه تخصصی و لحاظ کردن نمره آزمون و نتایج کانون ارزیابی آنها، فهرست افراد منتخب اعلام خواهد شد. احتمالا در میان افراد منتخب، کارکنان شهرداری تهران که در این آزمون شرکت داشته اند در صورت احراز شرائط یاد شده، در این فهرست قرار خواهند داشت.

بهادری تأکید کرد: کارکنان مذکور، ممکن است کارمند ثابت، کارمند قراردادی شرکت خدمات اداری شهر و یا کارمند قراردادی یا دائم طرف قرارداد با سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران باشند که در این صورت، وضعیت فعلی آن‌ها بررسی و انتصاب جدید و یا ارتقا شغلی صورت می‌پذیرد، آنچه مسلم است هدف از این رقابت، ارتقا همکاران مورد نظر است و این مهم در تطبیق جایگاه سازمانی آن‌ها اتفاق خواهد افتاد.

مدیر کل منابع انسانی شهرداری تهران تصریح کرد: افراد جدید الورود مطابق با پست تعریف شده و گروه شغلی برابر طرح طبقه بندی مشاغل، از حقوق و مزایای مناسب با گروه شغلی خود در حدود شش و نیم میلیون تومان خالص برخوردار خواهند شد.

بهادری همچنین درباره زمان انعقاد قرارداد با پذیرفته شدگان دستیاران مدیر گفت: با توجه به برنامه زمان بندی انجام شده و همراهی و همکاری حوزه‌های تخصصی و اعلام نظر هسته گزینش از منظر احراز صلاحیت‌های عمومی، مقررشده است که از ابتدای بهمن، پس از انجام فرآیند‌های اداری، عقد قرارداد با پذیرفته شدگان صورت گیرد.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار