مره‌صدق: باید تحریم دارویی ایران از نظر حقوقی مورد پیگیری قرار گیرد
کد خبر: 1029887
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jv5
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم گفت: تحریم در حوزه دارویی و مسائل درمان با توجه به شیوع ویروس کرونا شرایط را بر ما سخت کرده و این اقدام غیر انسانی آمریکا و متحدانش باید توسط دستگاه دیپلماسی از نظر حقوقی مورد پیگیری قرار گیرد.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: سیامک مره‌صدق نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم گفت: با توجه به شروع و گسترش ویروس کرونا در کشور، تحریم‌های دارویی دشمن شرایط را بر ما سخت کرده است.

وی افزود: اگرچه در داخل کشور همواره تلاش می‌شود نیاز کشور در حوزه دارویی تأمین شود اما تحریم دارویی کشور آن هم در این شرایط خاص از سوی دشمنان یک اقدام کاملاً ضد حقوق بشری است.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم اظهار داشت: دستگاه دیپلماسی ما باید از طریق نهادهای حقوقی بین‌المللی این رفتار غیر انسانی آمریکا و متحدانش را که باعث فشار به ملت ما شده مورد پیگیری قرار دهد.

مره‌صدق خاطرنشان کرد: علاوه بر دستگاه دیپلماسی پیگیری این موضوع از طریق دیپلماسی عمومی می‌تواند کمک قابل توجهی را به کشور داشته باشد.

وی در پایان گفت: نهادهای مختلف می‌توانند با انعکاس این رفتار غیر انسانی آمریکا و متحدانش در تحریم دارویی ایران پرده از رفتار جنایتکارانه و غیر انسانی آنها بردارند. 

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار