ادعای تازه در مرگ شیما
کد خبر: 1029594
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JqM
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
مرد سالخورده‌ای که متهم است، دختر ۱۵‌ساله‌ای به نام شیما را پس از ربودن در مخفیگاهش به کام مرگ کشانده‌است، ادعای تازه‌ای درباره محل دفن جسد مطرح کرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  ۲۶‌مرداد سال قبل بود که مردی سراسیمه به اداره پلیس رفت و از گم‌شدن ناگهانی دختر ۱۵‌ساله‌اش به نام شیما شکایت کرد.

مرد میانسال به مأموران پلیس گفت که دخترش برای خرید از خانه بیرون رفته و دیگر بازنگشته است.
درحالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت شاکی دوباره به اداره پلیس رفت و گفت که دخترش ساعتی قبل از ترمینال بیهقی در میدان آرژانتین با مادرش تماس گرفت است. بدین ترتیب مأموران راهی ترمینال بیهقی شدند که پس از بررسی دوربین‌های مداربسته دریافتند شیما پس از صحبت با مادرش سوار خودروی پرشیایی شده و از آنجا رفته است. سپس مأموران صاحب خودرو را که مرد ۶۲‌ساله‌ای به نام بهلول است، شناسایی و بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌ها مدعی شد که شب حادثه دختر ۱۵‌ساله را به خیابان شهید مدنی رسانده و دیگر از او خبری ندارد.

در حالی که متهم آزاد شده‌بود و مأموران هم هیچ ردی از دختر گمشده پیدا نکرده بودند، پدر شیما با انتشار کلیپی از مسئولان برای پیدا کردن دخترش درخواست کمک کرد که رئیس قوه قضائیه دستور داد دوباره درباره پرونده تحقیق شود. بنابراین مأموران دوباره بهلول را بازداشت کردند و از خانه او مقداری لباس زنانه هم کشف کردند. بهلول در بازجویی‌های فنی با اعتراف به جرم خود گفت: «آن شب دختر جوان را به خانه ام بردم و دو هفته او را در خانه‌ام حبس کردم. در این مدت من برای کار به داخل خیابان می‌رفتم و در خانه را روی او قفل می‌کردم تا اینکه یک روز صبح وقتی از خواب بیدار شدم، دیدم او فوت کرده است. خیلی ترسیدم و جسد او را به غرب کشور بردم و نزدیک رود ارس دفن کردم.» پس از این مأموران راهی غرب کشور شدند، اما هرچقدر جستجو کردند جسد شیما را پیدا نکردند که مشخص شد بهلول دروغ گفته است. بهلول چند روز قبل دوباره ادعای تازه‌ای را مطرح کرد و گفت: «وقتی شیما فوت کرد جسد او را پتو پیچ کردم و با خودروام به جاده چالوس بردم و درآنجا رها کردم. من به خاطر اینکه مسیر پرونده را به انحراف بکشم به دروغ گفتم که جسد را نزدیک رود ارس دفن کرده‌ام.»

با طرح این ادعا تحقیقات برای پیدا کردن جسد شیما ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار