دیدار رئیس فراکسیون ورزش و جوانان با رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش
کد خبر: 1029561
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jpp
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
به مناسبت روز مجلس شورای اسلامی انجام شد
 محمد مهدی فروردین با حضور در سازمان تربیت بدنی ارتش با امیر سرتیپ دوم فولادی دیدار و گفتگو کرد .
سرویس ورزشی جوان آنلاین: دکتر محمد مهدی فروردین نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون ورزش و جوانان با حضور در سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری ایران با امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی دیدار و گفتگو کرد .
به گزارش روابط عمومی ارتش، همزمان با فرا رسیدن روز مجلس شورای اسلامی دکتر محمد مهدی فروردین نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون ورزش و جوانان با حضور در سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری و ضمن دیدار و گفتگو با امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش از توانمندیهای مجموعه سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد .
 
دیدار رئیس فراکسیون ورزش و جوانان با رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش
امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی ضمن تبریک روز مجلس و انتصاب دکتر محمد مهدی فروردین به عنوان رئیس جدید فراکسیون ورزش، برای ایشان آروزی موفقیت کرد و گفت : آقای فروردین با سابقه ورزشی و مدیریتی درخشانی که دارد به خوبی دغدغه خانواده ورزش کشور را می شناسد و امیدوارم در دوران مسئولیت خود اقدامات شایسته و مثبتی انجام دهد ، چرا که خدمت به ورزش کشور مستقیما تاثیر خود را در سلامتی ونشاط مردم می گذارد .
وی افزود: دکتر فروردین سالها ورزش کرده است ، سالها مربی بوده و در بالاترین سطح ورزش کشور فعالیت داشته است که این خود جای بسیار امیدواری و خوشحالی دارد چرا که رئیس فراکسیون ورزش مردی از جنس ورزش است و مشکلات اهالی تربیت بدنی و ورزش را درک می کند .
در ادامه رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش ضمن ارائه گزارش از فعالیت های ورزش و تربیت بدنی ارتش گفت: امروزه بحث ورزش بخصوص ورزش همگانی امری ضروری است چون بسیاری از مشکلات جامعه مثل بیماری های روحی و جسمی  با فعالیت های مناسب جسمانی برطرف می شود .
دکتر محمد مهدی فروردین دراین مراسم هم ضمن تشکر از مسئولین ورزش ارتش ، برنامه های تربیت بدنی ارتش چه در بعد همگانی و چه در بعد حرفه ای و قهرمانی را قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: از فعالیت های تربیت بدنی ارتش بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم چراکه با مجموعه ای منظم و حرفه ای روبرو شدم و این مسئولیت من را درقبال این نهاد بزرگ با جامعه ی آماری بالا  بسیار سنگین می کند .
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش بسیار مهمی در ورزش نیروهای مسلح و همچنین کشور ایفا می کند که بنده برای توسعه این فعالیت ها تمام تلاش خود را خواهم کرد تا بتوانیم حرکت ورزش کشور را به سمت رشد و تعالی تسریع کنیم .
در پایان دکتر محمد مهدی فروردین از امکانات سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران از قبیل سالن ورزشی چند منظوره ، استخر سرپوشیده ، سالن بدنسازی ، سالن بوکس ، کتابخانه تخصصی ورزش و موزه ورزش ارتش بازدید کرد  و مقرر شد تا جلسات بعدی پیرامون ورزش ارتش جمهوری اسلامی ایران در فرصت های بعدی برگزار گردد  و مسابقات دوستانه ورزشی با حضور تیم های ارتش و مجلس شورای اسلامی انجام شود .
رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران نشان ورزش ارتش را به دکتر محمد مهدی فروردین نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون ورزش اهداء کرد و از وی به جهت حضور در مجموعه تربیت بدنی آجا تشکر کرد .
 
دیدار رئیس فراکسیون ورزش و جوانان با رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار