بهره برداری از ۵۷ پروژه در استان اصفهان
کد خبر: 1029464
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JoG
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان:
مهندس هاشم امینی گفت: شرکت آبفا استان اصفهان با سرلوحه قرار دادن فرهنگ بسیجی بعنوان دستگاهی خدماتی ضروری ترین نیازهای مردم را درسطح استان اصفهان بطور شبانه روزی پاسخ می دهد.

 

  به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان، مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان  اظهار داشت:در هفته بسیج در استان اصفهان ۵۷ پروژه با استفاده از ظرفیت نیروی بسیجی در استان اصفهان به بهره برداری رسید.

وی افزود: شرکت آبفا استان اصفهان با سرلوحه قرار دادن فرهنگ بسیجی بعنوان دستگاهی خدماتی ضروری ترین نیازهای مردم را درسطح استان اصفهان بطور شبانه روزی پاسخ می دهد.

مهندس امینی ابراز نمود: شرکت آبفا استان اصفهان با بهره مندی از ایده ، اندیشه و تفکر بسیجی توانست بربسیاری از چالش ها در زمینه تامین پایدار آب شرب و دفع بهداشتی فاضلاب در سطح استان غلبه کند به طوریکه هم اکنون خدمات پایدار به مشترکین ارائه می دهد.

وی راه غلبه برمشکلات کشور استفاده ازتوان داخلی را برشمرد واذعان کرد:به منظور غلبه بر وابستگی ها باید بر توان و نیروی داخلی تکیه کرد که این همه با استفاده از ظرفیت نخبگان و اندیشمندان کشور میسر می شود.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا باعث نشد کمیت وکیفیت خدمات آبفا اصفهان تحت تاثیر قرار گیرد بلکه فعالان صنعت آبفا که به نوعی رزمندگان جهبه سلامت قلمداد می شوند به طور مستمر خدمات آبفارا در اختیار مردم قرار دادند.

وی گفت: شرکت آبفا با اجرای طرح ۱۰۰-۳۰۰ در نظر دارد خدماتی گسترده ای به روستاییان در سطح استان ارائه دهد، برنامه ریزی شده طی ۱۰۰ روز ۳۰۰ کیلومتر از شبکه آب در سطح روستاهای استان اصلاح و بازسازی شود که این امر به صورت جهادی و با نیروی بسیجی در دستور کار قرار گرفت.

مهندس هاشم امینی با تجدید میثاق با آرمان های انقلاب افزود: انقلاب با هدف دفاع از محرومین ، مستضعفین و برپایی عدالت وآزادی تحقق یافت و ما هم بعنوان سربازان این نظام آرمان های انقلاب را سرلوحه کارها قرار می دهیم.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار