درخواست قصاص برای بچه محل
کد خبر: 1029431
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jnj
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۰
مردی که به خاطر چشم در چشم شدن، چشم یکی از بچه‌محل‌هایش را کور کرده‌بود با درخواست قصاص از سوی شاکی مواجه شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: مهر‌سال گذشته مأموران پلیس از درگیری خونین در یکی از محله‌های نظام‌آباد باخبر و راهی محل شدند. اولین بررسی‌ها نشان داد در آن درگیری جوان ۲۳ساله به نام محمد از ناحیه چشم زخمی و راهی بیمارستان شده‌است.

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه مأموران دریافتند یکی از چشمان مرد جوان تخلیه شده‌است. محمد بعد از ترخیص از بیمارستان از دو مرد جوان شکایت کرد و در توضیح گفت: شب حادثه برای تماشای دسته عزاداری محرم به خیابانی که دسته‌های زیادی رد می‌شد، رفتم. بعد از ساعتی با داریوش و بهروز روبه‌رو شدم. آن‌ها از بچه‌های محل بودند. لحظاتی به هم نگاه کردیم و همین نگاه به درگیری کشید. در آن درگیری آن‌ها حمله کردند و ناگهان بهروز با چاقو یک ضربه به چشمم زد. بلافاصله راهی بیمارستان شدم، اما بی‌فایده بود و چشم راستم تخلیه شد. از داریوش و بهروز شکایت دارم.

بعد از این توضیحات دو مرد جوان بازداشت شدند و تحت بازجویی قرار گرفتند. داریوش در بازجویی‌ها مدعی شد فقط برای میانجیگری وارد درگیری شده بود و صدمه‌ای به شاکی نزده است، اما بهروز با تأیید توضیحات داریوش به جرمش اقرار کرد و راهی زندان شد.

پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و در اولین جلسه محاکمه روی میز هیئت قضایی شعبه‌دهم قرار گرفت.

بعد از اعلام رسمیت جلسه، شاکی در جایگاه ایستاد و بعد از طرح شکایتش گفت: آن شب نمی‌خواستم درگیری بالا بگیرد، اما بهروز ناگهان دست به چاقو شد و ضربه‌ای به چشمم زد. حالا در اوایل جوانی چشم راستم را از دست داده‌ام و این موضوع تأثیر بدی روی زندگی‌ام گذاشته است. به همین خاطر برای متهم درخواست قصاص دارم.

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: با شاکی قبلاً اختلاف داشتم به همین خاطر آن شب وقتی چشم در چشم شدیم به‌خاطر کینه‌ای که از هم داشتیم کار به درگیری رسید. در آن درگیری برای اینکه او را بترسانم دست به چاقو شدم، اما ضربه‌ای به صورتش نزدم. در آن درگیری چند نفر دیگر هم بودند و ممکن است یکی از آن‌ها با چاقو به صورت شاکی ضربه زده باشد.

در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار