کلید سرقت در دست دوست خیانتکار
کد خبر: 1029285
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JlN
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
سرویس حوادث جوان آنلاین: مرد جوان وقتی متوجه شد دوستش راهی سفر کاری شده با کلید یدکی که داشت خانه او را خالی کرد.

به گزارش جوان، ۱۶‌مهرماه امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ تماس گرفت و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری ۱۲۱‌سلیمانه در محل حاضر شدند. شاکی گفت: «برادرم از مدتی قبل راهی سفر کاری شد. من در این مدت به خانه‌اش سرکشی می‌کردم. امروز وقتی وارد و متوجه شدم که خانه به هم ریخته و بیشتر لوازم آن که بیش از ۷۰‌میلیون تومان ارزش داشت سرقت شده‌است.» بعد از مطرح شدن شکایت و در حالی که پرونده برای بررسی بیشتر به پایگاه‌ششم پلیس‌آگاهی تهران فرستاده شده بود، شاکی اطلاعات تازه‌ای در اختیار پلیس گذاشت. او گفت: «هنگام عبور از محل متوجه شدم که یکی از لوازم خانه برادرم در مغازه همسایه‌شان برای فروش گذاشته شده است. وقتی از صاحب مغازه سؤال کردم گفت که آن را از مردی به نام داریوش که از اهالی محل است خریده و از سرقتی بودن آن خبر نداشته است.» با اطلاعاتی که صاحب مغازه در اختیار شاکی گذاشت مأموران موفق شدند داریوش را بازداشت کنند.

داریوش وقتی مورد بازجویی‌قرار گرفت به سرقت اعتراف کرد. او گفت: «من از دوستان برادر شاکی هستم. مدتی قبل بود که او راهی سفری کاری شد و کلید یدک خانه‌اش را در اختیار من هم گذاشته بود تا به آنجا سرکشی کنم. چند روز بعد از سفر او بود که تصمیم گرفتم لوازم خانه‌اش را سرقت کنم، برای همین در فرصت مناسب با کلیدی که داشتم لوازم خانه‌اش را سرقت کردم تا اینکه برادرش از ماجرا با خبر شد و من گرفتار شدم.» متهم گفت: بیشتر لوازم را به مردی به نام محمود فروخته که مأموران مرد مالخر را هم بازداشت و مقدار زیادی از لوازم سرقت شده را در آن جا کشف کردند.

سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان، رئیس پایگاه ششم پلیس‌آگاهی گفت: متهمان در بازجویی‌ها به سرقت و مالخری اعتراف کرده و به دستور دادیار دادسرای ناحیه‌۱۵ تهران راهی زندان شدند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار