پست‌های خالی و کارشناسان بیکار در سئول
کد خبر: 1028910
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JfK
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
وزیر ورزش با وجودی که می‌داند مجلس در این ۷ ماه باقیمانده کاری به کارش ندارد، ولی همچنان ملاحظه ایشان را می‌کند و تا جایی که ممکن باشد پست‌های خالی ورزش را برای سفارشی‌های احتمالی حفظ می‌کند.
سیدرضا فیض آبادی
سرویس ورزشی جوان آنلاین : شاید هم در تصورات جناب سلطانی نقشه‌های بزرگتری هست که ما نمی‌دانیم.
مثلا تصور می‌کند اگر مجلس را داشته باشد چه بسا در دولت بعد هم حمایتش کردند و او بازهم ادامه داد، اما جمیع جهات را که در نظر بگیریم و بر فرض محال که بازهم طیف دوستان وی مجددا به ریاست جمهوری برسند بازهم کارنامه وی آنقدر نقطه تاریک دارد که یک درصد هم او بعد از پایان این دولت در هیچ کجای ورزش جای نخواهد داشت.
کاری به این‌ها نداریم، ولی برای کارشناسان ستادی وزارت ورزش که صبح تا پایان وقت اداری با کوله باری از تجربه می‌آیند در اطاق کارشناسان می‌نشینند و کمی اوضاع روز را با هم در میان می‌گذارند ودر عین حال برخی غریبه‌ها مقابل چشم این‌ها از ناکجا آباد بر مسند‌های ورزشی تکیه می‌زنند روزگار غریبی است.
چند کارشناس کاربلد در دفتر کارشناسان هستند که بعضا ۲۵ سال در رده‌های بالای ورزش مدیریت کرده اند و تحصیلات و تجربه دارند، ولی سلطانی فر بی اعتنا به تجارب ایشان نفراتی را از بیرون به عنوان رئیس و مدیر و مشاور و معاون. آورده تا حال و روز ورزش چنین شود.
این چه بساطی است که هنوز هم وزارت سلطانی فر نتوانسته برای استقلال و پرسپولیس دوتا هیات مدیره کاربلد تعیین کند تا آن‌ها مدیران عامل اینکاره را به مدیر عاملی استقلال و پرسپولیس برگزینند و هر روز شاهد رفت و آمد‌ها و ضرر و زیان‌ها در این دو باشگاه نباشیم.
اگر پرسپولیس دو عضو ورزشی نداشته باشد اوضاعش بدتر از استقلال می‌شود که یک هتلدار را برداشته اند و همه کاره استقلال کرده اند با این تصور که سرمایه او چشم وزیر را گرفته است...
سلطانی فر در یک محفل خصوصی در پاسخ به این مورد که این از کجا آمده شده همه کاره استقلال در حالی که ادبیات اولیه مدیریت ورزش را هم بلد نیست می‌گوید: طرف مایه دار است و هرچه استقلال بخواهد نقد پرداخت می‌کند (در مقابل چک رسمی از باشگاه می‌گیرد) یعنی برای خرید بازیکن و مربی پول می‌دهد، اما چک می‌گیرد و می‌داند چکش نقد می‌شود و بعد هم از برند استقلال برای توسعه هتل‌های خود استفاده می‌کند.
یعنی معامله دوسر برد.
و، اما همین الان حدود ۳ ماه است که سه پست مدیرکلی از نوع حساسش در وزارت ورزش خالی است. چرا یک سرپرست برای هر کدام انتخاب نمی‌کنند تا هم این پست‌ها خالی نباشد و هم اینکه کارشناسان وزارت ورزش انرژی خود را بیخود در اتاق کارشناسان هدر ندهند.
از وقتی ایرج رحمانی از اداره کل امور استان‌ها رفته این اداره بدون مدیرکل است و اداره کل بازرسی و اداره کل پشتیبانی هم همینطور. آیا منتظرند سه نفر غریبه سفارش شده در هر جای دیگر اگر بیکار شدند بیاورند؟
نشود سایر پست‌هایی که از رانده و مانده شده‌ها را آوردند و الان می‌بینند کاش از بدنه وزارت برای فلان پست حساس استفاده می‌کردند.
به هر حال هیچ توجیهی جز این نیست که سه اداره حساس در وزارت ورزش فاقد مدیر کل هست و حداقل ده کارشناس از بدنه وزارت الان هیچ پست و سمتی ندارند با این وجود معلوم نیست چرا این سه پست کلیدی را خالی نگه داشته اند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار