توزیع ۳۱۷ هزار سبد کالا به مددجویان اصفهانی از ابتدای سال ۹۹
کد خبر: 1028648
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jb6
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد:
مدیرکل کمیته امداد اصفهان از توزیع بالغ بر ۳۱۷ هزار سبد کالای اساسی به خانوارهای نیازمند اصفهانی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون خبر داد و گفت: این بسته ها از محل کمک های مردمی و همچنین بودجه دولتی تهیه شده است.

   

      به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به  نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی در تشریح خدمات معیشتی ارائه شده توسط این نهاد از توزیع بالغ بر ۳۱۷ هزار سبد کالای اساسی به خانوارهای نیازمند اصفهانی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون خبر داد و گفت: این بسته ها از محل کمک های مردمی و همچنین بودجه دولتی تهیه و توزیع شده است.

    زارع جدیدترین مرحله توزیع این بسته های غذایی را بهره مندی بیش از ۹۱ هزار  خانوار مددجو از اقلام اختصاص یافته توسط دولت اعلام کرد و افزود: توزیع این اقلام از چند هفته پیش با همکاری یکی از فروشگاه های زنجیره ای استان آغاز شده است.

    وی ادامه داد: این سبد کالا در مناطق محروم، صعب العبور و فاقد فروشگاه زنجیره ای توسط دفاتر کمیته امداد با اطلاع رسانی مستقیم و رعایت کلیه مقررات بهداشتی در حال توزیع است.

زارع همچنین گفت: این سبد کالا برای خانوارهای تکنفره شامل پنج کیلوگرم برنج، چهار کیلوگرم مرغ و ۱ بطری روغن خوراکی، برای خانوارهای دو نفره شامل ۱۰ کیلو گرم برنج، چهار کیلوگرم مرغ و ۲ بطری روغن و برای خانوارهای سه نفره و بیشتر شامل ۱۰ کیلوگرم برنج، چهار کیلوگرم مرغ و ۳ بطری روغن مایع خوراکی است.

    مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه مابقی بسته های معیشتی توزیع شده از ابتدای سال تاکنون، از محل کمک های مردمی تهیه شده است، یادآور شد: رزمایش همدلی و کمک مومنانه با عنوان «ایران همدل» در دو مرحله توسط این نهاد از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان ماه صفر اجرا شد که حاصل آن توزیع ۲۲۶ هزار سبد کالای اساسی و بیش از یک میلیون و ۳۲۶ هزار وعده غذای گرم به مددجویان و نیازمندان استان است.

    وی ادامه داد: در مرحله اول این رزمایش که با اجرای طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان همراه بود؛ مردم نیکوکار استان اصفهان ۱۱۵ هزار  سبد کالای اساسی و ۴۸۸ هزار پرس غذای گرم به نیازمندان و مددجویان اهدا کردند.

    زارع درباره مرحله دوم این رزمایش هم به اجرای طرح اطعام و احسان حسینی در ماه های محرم و صفر اشاره کرد و گفت: در این مرحله نیز مردم خیراندیش استان اصفهان بیش از ۱۱۱ هزار سبد کالا و ۸۳۸ هزار پرس غذای گرم برای توزیع به مددجویان و نیازمندان در اختیار این نهاد قرار دادند که این امانت های مردمی به دقت و با رعایت همه نکات بهداشتی و بر اساس نیت اهدا کنندگان در اختیار جامعه هدف قرار گرفت.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار