هرکسی کاندیدای ۱۴۰۰ شود باید به عقلش شک کرد!
کد خبر: 1028575
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JZv
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
علی جنتی که خود در دولت اول روحانی وزیر فرهنگ و ارشاد بود، در توئیتی در مورد انتخابات ۱۴۰۰ نوشت: «من فکر می‌کنم با توجه به مشکلات عدیده‌ای که کشور با آن روبه روست اعم از تحریم‌های شکننده، تنگنا‌های اقتصادی، نارضایتی عمومی ناشی از مشکلات معیشتی، محدودیت اختیارات رئیس جمهور در اتخاذ تصمیم در سیاست خارجی و داخلی، هرکس هوس نامزدی ۱۴۰۰ را داشته باشد باید در میزان عقلش شک کرد.»

تحریم‌ها و محدوده اختیارات رئیس‌جمهور که از قبل روشن بود و جنتی با اشاره به آن‌ها فقط مغالطه کرده، اما اینکه می‌داند دولتی که مورد تأیید آن‌ها بوده، کشور را به جایی رسانده که حتی کاندیدا شدن برای حل مشکلات پیش آمده را دور از عقل می‌دانند، جالب توجه است. این حرف بسیاری از منتقدان دولت تدبیر و امید است که رفع مشکلاتی که هشت سال سیاست‌های غلط دولت روحانی برای مردم و کشور ایجاد کرده، بسیار سخت خواهد بود.

اما پاسخ عطا‌ءالله مهاجرانی به این اظهارنظر توئیتری جنتی هم جالب توجه است. مهاجرانی در جواب جنتی نوشته: «شهید رجایی در تابستان سال ١٣٥٩ در مجلس گفت: مسئولیت نخست وزیری را در این شرایط کسی می‌پذیرد که دیوانه باشد یا عاشق! شجونی فریاد زد: هم دیوانه هم عاشق!»

جعفر جوادشجونی نماینده کرج در دوره نخست مجلس شورای اسلامی بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار