مسمومیت ۷ نفر با گاز مونوکسید کربن در ۵ واحد یک ساختمان مسکونی
کد خبر: 1028518
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JZ0
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از مسمومیت ۷ نفر با گاز مونوکسید کربن در ۵ واحد یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان نیرو هوایی تهران خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره حادثه گازگرفتگی و مسمومیت با گاز منواکسید کربن در یک ساختمان مسکونی در خیابان نیروی هوایی اظهار داشت: ساعت ۵:۱۰ صبح امروز وقوع حادثه گازگرفتگی و مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در یک ساختمان مسکونی، ۵ طبقه ۱۵ واحدی به نیرو‌های آتش‌نشانی گزارش داده شد.

وی افزود: نیرو‌های آتش نشانی پس از اطلاع از این حادثه در محل حاضر شدند و مشخص شد که ۵ واحد روی هم در این ساختمان با حادثه نشت گاز مونوکسید کربن مواجه شده بودند و در این حادثه ۷ نفر دچار مسمومیت شدید با گاز مونوکسید کربن بودند که تحویل نیرو‌های اورژانس شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: با بررسی‌های کارشناس آتش نشانی مشخص شد، روز گذشته فردی در موتورخانه جهت سرویس حضور یافته و دهانه روی سطح دودکش خروجی را دستخوش تغییر قرار داده بود و همین مسئله سبب جلوگیری از خروج آلاینده‌ها و نشت گاز مونوکسید کربن در برخی از واحد‌های این ساختمان شده بود.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار