تامین اجتماعی ۳۰ خدمت غیرحضوری ارایه می‌کند
کد خبر: 1028344
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JWC
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴
مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجانشرقی گفت: در حال pاضر این مجموعه به افراد تحت پوشش خود ۳۰ نوع خدمت عیرحضوری ارایه می‌کند.

 جعفر سمساری  در نشست گرامیداشت هفته بسیج، سازمان تامین اجتماعی را بزرگ ترین نهاد بیمه ای کشور دانست که به طیف وسیعی از اقشار مختلف جامعه ارائه خدمات می کند که با ارایه خدمات غیرحضوری از مراجعه ارباب رجوع به مراکز این مجموعه جلوگیری شده است.

وی استقرار خدمات غیرحضوری را گامی موثر در راستای شفاف سازی و ارتقای کمی و کیفی دانست و اظهار داشت: از مخاطبین و مشتریان سازمان تامین اجتماعی انتظار می رود با استفاده از خدمات غیرحضوری از مراجعه غیرضرور به شعب، در جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ممانعت از انتشار کرونا خودداری کنند.

سمساری با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای مقابله با بیماری کرونا در مراکز تامین اجتماعی آذربایجان شرقی، ادامه داد: توسعه خدمات غیرحضوری مورد توجه قرار گرفته و در حال حاضر طرح ۳۰۷۰ در سازمان در حال اجرا می باشد که در قالب آن دوشنبه های هر هفته از یک یا دو خدمت غیرحضوری رونمایی می شود.

وی با اشاره به اینکه برقراری عدالت اجتماعی و تضمین آتیه نیروهای مولد جامعه از کارکردهای سازمان تامین اجتماعی است، گفت: ارایه خدمات گسترده در سازمان با توجه به شرایط حاضر که کشور تحت تاثیر فشارهای اجتماعی و اقتصادی ناشی از تحریم ها و بیماری کرونا است، مستلزم اقدام جهادی و تفکر بسیجی است.

سمساری اضافه کرد: در این مسیر باید با الگو قرار دادن شهدا و ایثارگران در سطح واحدهای اداری و اجرایی سازمان خدمت به آحاد مردم جزو افتخارات کارکنان تلقی شود.

فرمانده حوزه ۲ بسیج کارمندی شهید مدنی (ره) تبریز نیز در این نشست با قدردانی از حضور فعال تامین اجتماعی در برنامه های سازمان بسیج و ارایه خدمات مطلوب به جامعه ذینفعان، مشارکت همکاران تامین اجتماعی در کمک های مومنانه را مورد ستایش قرار داد.

سرهنگ فرهادی افزود: سازمان تامین اجتماعی با توجه به تعامل با طیف وسیعی از اقشار جامعه، نقش مهمی در مناسبات اجتماعی و اقتصادی جامعه ایفا می کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار