رسانه بهترین شاخص برای تحقق ایده های تولیدی است
کد خبر: 1027732
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JMK
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
رییس سازمان بسیج رسانه البرز:
رییس سازمان بسیج رسانه البرز با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه در جریان افزایش تولید با توجه به شعار سال « جهش تولید» گفت: رسانه بهترین شاخص برای تحقق ایده های تولیدی است.

ابراهیم نوروزی فر طی نشستی با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز که در سازمان بسیج رسانه استان البرز انجام شد گفت: رسانه یکی از بهترین شاخص های برای ایده های صنعتگران و تولید کننده ها است.
 وی افزود: فرهنگ سازی به منظور تحقق کارهای خیر و عام المنفعه در عرصه تولید با همراهی و هم اندیشی اصحاب رسانه مقدر است. 
 رییس سازمان بسیج رسانه البرز با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه و ارتباط آن عرصه صنعت، تولید و معدنی بیان کرد: اصحاب رسانه از کمترین حقوق و امکانات معیشتی برخوردار هستند ولی در جایگاه خود ظرفیت های عظیمی از فراهم آوردن شرایط تولید و سازندگی هستند.
 به گفته نوروزی فر، متأسفانه وضعیت شیوع بیماری کرونا خسارت های جدی به اصحاب رسانه وارد آورد و بسیاری از این عزیزان را با تنگناهای معیشتی روبه رو کرد.
رسانه ای که دغدغه معیشتی نداشته باشد بهتر مطالبه گری می کند
 نوروزی فر با اشاره به همراهی و همفکری مدیران توانمند با باور به جایگاه رسانه عنوان کرد: رسانه ای که دغدغه معیشتی نداشته باشد بهتر مطالبه گری می کند و در این خصوص همراهی و همفکری مدیران توانمند برای رفع دغدغه های معیشتی اصحاب رسانه اهمیت اساسی دارد.
 رییس سازمان بسیج رسانه البرز ادامه داد: هر اندازه که نسبت به اصحاب رسانه ارزش گذاری و بهاء داده شود شاهد رشد و رونق فعالیت ها در جامعه خواهیم بود.
 وی با بیان اینکه هزینه در تبلیغات اثرات ویژه ای در جریان صنعت، معدن و تجارت دارد بیان کرد: رسانه می تواند جایگاه آگاهی بخشی به مردم باشد و بهترین فرصت برای سرمایه گذاری برای معرفی امکانات تولیدی است.
صنعتگران و تولیدکنندگان از حامیان اصحاب رسانه هستند
 رییس سازمان بسیج رسانه استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: صنعتگران و تولید کنندگان از بهترین حامیان اصحاب رسانه هستند که با مشارکت و همکاری یکدیگر می توانند در جهت رشد جامعه و پویایی آن تلاش کنند. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار