قصاص به خاطر فحاشی
کد خبر: 1026401
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J0r
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۵
مردی که به اتهام قتل یکی از دوستانش محاکمه و به مرگ محکوم شده‌است، مدعی است به خاطر فحاشی مقتول دست به جنایت زده و از کاری که کرده پشیمان نیست.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  ۷‌مهر‌سال‌۹۸ مأموران پلیس ورامین از درگیری خونین در یکی از خیابان‌های قرچک باخبر و راهی محل شدند. اولین بررسی‌ها نشان داد مرد جوانی به نام ناصر با ضربه چاقو زخمی و ضارب هم که افشین نام داشت، از محل متواری شده است. تلاش برای شناسایی افشین ادامه داشت تا اینکه خبر رسید ناصر بر اثر شدت خونریزی‌ها فوت کرده‌است. پرونده این بار با موضوع قتل عمد در دستور کار قرار گرفت تا اینکه دو ماه بعد از حادثه افشین حوالی یکی‌از شهر‌های پایتخت شناسایی و بازداشت شد.

او در پلیس‌آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت و با اقرار به جرمش گفت: من و ناصر معتاد به مواد‌مخدر بودیم. آخرین بار متوجه شدم او مقداری از مواد مخدر مرا برداشته‌است. سرهمین موضوع با هم اختلاف داشتیم تا اینکه آن روز وقتی در خیابان همدیگر را دیدیم به رویم چاقو کشید و من برای دفاع از خودم چاقو را گرفتم و به سمت او پرتاب کردم، اما چاقو ناخواسته به گردن او برخورد کرد.

پرونده بعد از کامل شدن تحقیقات روی میز هیئت قضایی شعبه‌دهم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت. در آن جلسه متهم با درخواست قصاص از سوی اولیای‌دم در جایگاه ایستاد و خلاف اظهاراتش گفت: درگیری ما به خاطر مواد‌مخدر نبود. او به من فحاشی کرده‌بود. متهم ادامه‌داد: من و ناصر با هم رفت و آمد داشتیم. آن روز سر موضوعی با هم بحث کردیم، اما او ناسزا گفت. از او توقع آن حرف‌ها را نداشتم این شد که عصبانی شدم و به رویش چاقو کشیدم. وقتی ناصر این صحنه را دید حمله کرد به همین خاطر یک ضربه به گردنش زدم و فرار کردم. متهم در آخر گفت: قتل را قبول دارم و پشیمان نیستم. در پایان هیئت قضایی با توجه به مدارک موجود در پرونده متهم را به قصاص محکوم کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار