آخرین آمار جهانی ویروس کرونا +جدول
کد خبر: 1025598
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Inu
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
طبق آخرین آمار تاکنون ۴۶ میلیون و ۸۲۴ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور آمریکا با ۹ میلیون و ۴۷۴ هزار مبتلا و ۲۳۶ هزار کشته در رده نخست جهان قرار دارد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۴۶ میلیون و ۸۲۴ هزار و ۶۹۷ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک میلیون و ۲۰۵ هزار و ۳۲۷ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۳۳ میلیون و ۷۵۷ هزار و ۵۵۴ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۷۱ هزار و ۳۲۱ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۹ میلیون و ۴۷۴ هزار و ۸۴۵ نفر رسیده است؛ تاکنون ۲۳۶ هزار و ۴۷۳ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۴۶ هزار و ۴۴۱ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۸ میلیون و ۲۲۹ هزار و ۳۲۲ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۲۲ هزار و ۶۴۲ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۱۰ هزار و ۱۰۰ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۵ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۷۰۵ نفر رسیده است؛ تاکنون ۱۶۰ هزار و ۱۰۴ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، فرانسه، اسپانیا، آرژانتین و کلمبیا نیز به‌ترتیب با یک‌میلیون و ۶۳۶ هزار و ۸۷۱، یک‌میلیون و ۴۱۳ هزار و ۹۱۵، یک‌میلیون و ۲۶۴ هزار و ۵۱۷، یک‌میلیون و ۱۷۳ هزار و ۵۳۳ و یک میلیون و ۸۳ هزار و ۳۲۱ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های انگلیس با یک‌میلیون و ۳۴ هزار و ۹۱۴ مبتلا و مکزیک نیز با ۹۲۹ هزار و ۳۹۲ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های هند، آمریکا و برزیل به ترتیب با ۷ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۷۹۸، ۶ میلیون و ۱۰۴ هزار و ۱۳۱ و ۴ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۹۴۲ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

آخرین آمار جهانی ویروس کرونا +جدول

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار