بازسازی استک کائوپرهای کوره بلند شماره ۲ موفقیت آمیزانجام شد
کد خبر: 1024782
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Iak
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:
منصور یزدی زاده گفت: در پی شکستگی استک کائوپر کوره بلند شماره ۲ ذوب آهن اصفهان که با تدبیر و خلاقیت تلاشگران این شرکت منجر به توقف تولید نشد عملیات بازسازی این تجهیز آغاز گردید .

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از روند بازسازی این تجهیز بازدید نمود و بر انجام سریع این عملیات بدون توقف تولید ، تاکید کرد .

معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان در این خصوص گفت : باتوجه به ضرورت عدم توقف در تولید شرکت ،  بازسازی استک کائوپر های کوره بلند ، در کوتاه­ترین زمان ممکن همزمان با بهره­ برداری از کائوپرها و همچنین کوره ­بلند شماره ۲  در دستور کار قرار گرفت .

مهرداد تولائیان افزود : از آنجائیکه در این منطقه علاوه بر حرارت و گرما؛ گازهای سمی نیز وجود داشت لازم بود تا مسیر دودکش از لوله مکنده PCI برای حذف این گازها و حرارت جدا شده تا شرایط ایمن برای آغاز تعمیرات فراهم گردد . این اقدام در شرایط بهره ­برداری از کوره­ بلند شماره ۲ غیر ممکن بود به همین علت انجام عملیات مسدودسازی مسیر دودکش در اولین توقف طبق برنامه کوره بلند برنامه­ ریزی گردید تا وقفه­ ای در روند تولید ایجاد نگردد.

معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان اظهار داشت :  با برنامه­ ریزی دقیق ،آماده ­سازی متریال و شرایط ایمن در توقف طبق برنامه کوره ­بلند شماره ۲، عملیات نسوزکاری و گانیگ با موفقیت انجام و مسیر دودکش از لوله مکنده PCI جدا گردید . بدین ترتیب از ورود حرارت و گازهای سمی به محوطه جلوگیری به عمل آمد و استک کائوپرهای شماره ۲ برای آغاز تعمیرات مکانیکی و نسوز آماده شد .

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار