رسولی: شهردار تهران می‌ترسد وارد تصمیم بزرگ شود
کد خبر: 1023782
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IKc
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حناچی در زمان رأی اعتماد موافق اصلاح ساختار بود، گفت: شهردار تهران می‌ترسد که وارد تصمیم‌های بزرگ شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین:‌ سیدحسن رسولی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره اصلاح ساختار در شهرداری پایتخت اظهار داشت: شهردار تهران زمانی که می‌خواست رأی اعتماد بگیرد گفت، با اصلاح ساختار در شهرداری موافق هستم، ولی پس از یک سال با اصرار ما یک صفحه کاغذ در قالب بودجه داد و اکنون به نظرم حناچی می‌ترسد وارد تصمیم بزرگ بشود.

وی افزود: فقط با تصویب اکثریت مطلق اعضای حاضر در جلسه می‌توان موضوعی که در دستور کار قرار گرفته از دستور خارج شود همچنین اساسا ماهیت این لایحه، لایحه‌ای نیست که اختیارش دست شهردار باشد.

این عضو شورای شهر تهران گفت: شهردار می‌ترسد که وارد تصمیم بزرگی شود و مگر حق دارد که بگوید نسبت به تکلیفی که شورا مصوب کرده است و همه مراحل تشریفات قانونی آن طی شده به یکباره بگوید میلم به این کشیده است که آن را پس بگیرم.

رسولی گفت: مگر این موضوع بحث سطحی است و اعضای شورای شهر هم باید جرأت و جسارت تصمیم سخت را داشته باشند این لایحه منافعش بر ضررهایش می‌چربد و زیبنده نیست که سه سال زمان روی آن گذاشته شده و حالا مسکوت بماند.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار