جو تیم ملی تغییر کرده است/ اسکوچیچ سیستم جدیدی آورده است
کد خبر: 1023270
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ICM
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
مهاجم تیم ملی ایران با بیان اینکه جو این تیم نسبت به زمان سرمربیگری مارک ویلموتس تغییر کرده است، گفت: اسکوچیچ حتی موقع صرف ناهار و شام هم بین بازیکنان می‌آید و توضیحاتی به آن‌ها می‌دهد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: مهدی طارمی مهاجم تیم ملی درباره اردوی ملی پوشان در ازبکستان و ترکیه عنوان کرد: بگذارید از ابتدا بگویم به خاطر شرایطی که در دنیا به وجود آمده و به خاطر بیماری کرونا است شرایط پروازی برای لژیونر‌ها و بازیکنان لیگ برتر ایران کمی سخت بود. در واقع جمع کردن ملی پوشان در این شرایط دشوار بود. به همین دلیل با کمی تاخیر به اردو اضافه شدیم. به دلیل فرصت کمی که داشتیم بیشتر به شکل تئوری توانستیم همدیگر را بشناسیم.

مهاجم تیم ملی ادامه داد: واقعیت این است که جو تیم ملی نسبت به گذشته و زمان حضور آقای ویلموتس عوض شده است. بازیکنان جدیدی که آینده مملکت هستند به اردو آمده اند و به جمع بازیکنان باتجربه اضافه شده اند. در مجموع به نظرم اردو جو خوبی داشت. علاوه بر این بازیکنانی مثل جهانبخش، پورعلی گنجی و بیرانوند آسیب دیده اند و نتوانستند در این اردو حضور داشته باشند. در مجموع همانطور که گفتم فکر می‌کنم هم کادر فنی از اردو راضی بود و هم بازیکنان از این اردو رضایت داشتند.

طارمی درباره پیروزی تیم ملی مقابل ازبکستان گفت: بازی خوبی مقابل ازبکستان انجام دادیم. اینکه سرمربی تیم ملی این شجاعت را داشت که آنچه خودش مدنظر دارد را پیاده کند ستودنی است و حسن بزرگی محسوب می‌شود. اسکوچیچ به سیستم‌های گذشته اتکا نکرده و یک سیستم جدید را به تیم ملی آورده است. قاعدتا چند اردو طول می‌کشد که نفرات جدید همدیگر را به خوبی بشناسند. خوشحالم بازی اول اسکوچیچ با پیروزی تیم ملی همراه شد.

مهاجم تیم ملی ایران درباره جلسات پی در پی اسکوچیچ با ملی پوشان در اردو تصریح کرد: اسکوچیچ به شدت مشتاق یاد دادن است و ما هم مشتاق یادگیری. او همین دیروز می‌گفت هر سوالی که دارید و هر جایی را که فکر می‌کنید متوجه نشده اید را در هر زمانی می‌توانید از من سوال کنید. اسکوچیچ انگیزه و انرژی مثبت زیادی دارد و همین انرژی را به بازیکنان منتقل می‌کند. ما هم سعی می‌کنیم این انرژی را در اردو مثبت و مثبت‌تر کنیم. اسکوچیچ حتی موقع صرف ناهار و شام هم بین بازیکنان می‌آید و توضیح می‌دهد. او اشتیاق زیادی به فعالیت دارد و برخلاف مربی قبل که اصلا برایش مهم نبود چه اتفاقی می‌افتد با برنامه مباحث را پیش می‌برد.وی که با سایت فدراسیون فوتبال گفتگو کرده است، درباره کمپ ترکیه اظهار داشت: در ازبکستان بودیم که خبردار شدیم چند بازیکن مالی کرونا گرفته اند. به همین دلیل این سفر با مشکل روبرو شد و ما با کمی تاخیر وارد ترکیه شدیم. در ترکیه تمرینات منظمی داشتیم و دوشنبه شب خبر رسید متاسفانه بازیکنان مالی کرونا گرفته اند. طبق قوانین فیفا باید به ترکیه می‌آمدیم تا در صورتی که شرایط برگزاری مسابقه مهیا می‌شد به میدان می‌رفتیم.

مهاجم تیم ملی خاطرنشان کرد: برپایی این اردو‌ها کمک بسیار خوبی برای تیم ملی است. قطعا شناخت مربی تیم ملی در این اردو‌ها از بازیکنان بیشتر و بیشتر می‌شود. از دید من مسیر صعود به جام جهانی از دل چنین اردو‌هایی بیرون می‌آید.

طارمی در پایان گفت: خوشحالم در سال‌های اخیر به شکل مداوم در اردو‌های تیم ملی حضور داشته ام. این برای من افتخار بزرگی است. تا جاییکه توانستم بیشترین انرژی ام را برای موفقیت تیم ملی گذاشتم. از این به بعد هم تلاش می‌کنم برای تیم ملی بهترین باشم. از فدراسیون فوتبال و به ویژه آقای نبی، دبیرکل فدراسیون کمال سپاس را دارم که به رغم همه مشغله‌ها در اردوی ترکیه کنار ما حضور داشتند و این موضوع باعث دلگرمی ملی پوشان بود. در نهایت امیدوارم شر بیماری کرونا از سر همه دنیا کم شود و زندگی به روال عادی خود بازگردد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار