هزار معتاد متجاهر در کمپ های ترک اعتیاد استان بستری می شوند
کد خبر: 1023200
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IBE
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
استاندار البرز خبرداد
استاندار البرز در جلسه شورای هماهنگی مقابله با مواد مخدر با اشاره به اهمیت این نشست و ضرورت پیگیری و تصمیم گیری دقیق توسط کمیته های مربوطه، گفت: انتظار می رود با توجه به حساسیت های این استان و مطالبات ملی و مردمی، کنترل آسیب های اجتماعی، مورد توجه ویژه ای قرار گیرد.

شهبازی افزود : اداره کل اجتماعی استانداری در خصوص پیگیری مصوبات این شورا موظف است.
وی گفت: رییس کمسیون مبارزه با مواد مخدر کشور در البرز حضور یافتند و تمامی درخواست های استان بویژه در رابطه با راه اندازی کمپ ماده 16 مورد عنایت قرار دادند ولی دبیر شورای مقابله با مواد مخدر استان باید در این راستا به جد پیگیری کند.
شهبازی ادامه داد: استاندار در بخش های مختلف استان مسئولیت دارد بنابراین تمامی مسئولان باید در جای خود به وظایف خود پرداخته و موضوعات را تا حصول نتایج به جد دنبال کنند و اگر مانعی در این مسیر بود با نماینده عالی دولت در استان در میان بگذارند.
استاندار البرز اضافه کرد: راه اندازی اردوگاه ماده 16 را تا جانمایی و جذب اعتبار دنبال کردیم ولی در ادامه شورای هماهنگی مقابله با مواد مخدر باید برای به نتیجه رساندن این امر اقدام کند.
وی گفت: مردم البرز در خصوص معتادان متجاهر نگران هستند و خواستار جمع آوری و ساماندهی آنها هستند از این رو باید تصمیمی جدی گرفته شود.
شهبازی افزود: کمپ های ماده 15 استان پای کار باشند و با نظارت بهزیستی استان نسبت به پذیرش این معتادان اقدام کنند.
وی گفت: به طور قطع شهرداری و شوراهای اسلامی شهر در خصوص پاکسازی شهر از لوس وجود معتادان متجاهر دغدغه دارند از این رو در این نشست مصوب می شود که با اهتمام ویژه ای جهت راه اندازی کمپ ماده 16 و همچنین جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر وارد عمل شوند.
استاندار البرز با بیان اینکه دستگاه های خدمات رسان استان همواره همراه و پای کار هستند، افزود: بر این اساس باید برای هماهنگی جهت اقدامات لازم با آنها برنامه ریزی شود.
شهبازی گفت: از فردا نیروی انتظامی جمع آوری معتادان متجاهر از استان اقدام کنند که بر این اساس 600 نفر تعهد شورای هماهنگی مواد مخدر است و 400 نفر نیز از سوی استانداری تامین اعتبار می شود که در کمپ ها بستری شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار