اصلاً هیچ‌کس اصلاح‌طلب نیست!
کد خبر: 1022836
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004I5M
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۹
مصطفی کواکبیان که در مجلس سابق، عضو فراکسیون امید بود و برای دوره جدید مجلس نتوانست رأی کسب کند و تنها حدود ۶۱ هزار رأی به دست آورد، اصلاح‌طلب بودن مجلس دهم و دولت روحانی را منکر شد. او در گفت‌وگویی با روزنامه آرمان گفته که «عملکرد مجلس دهم طوری نبود که مردم احساس رضایت داشته باشند. این هم به آن دلیل است که ما اکثریت مجلس را نداشتیم. این بزرگ‌ترین تهمت به اصلاح‌طلبان است که بگویند اکثریت مجلس دهم را داشته‌ایم. چه کسی چنین حرفی زده است؟ ما حداکثر ۹۰ نفر بودیم».

او در ادامه، اصلاح‌طلب بودن دولت روحانی را هم انکار کرده است: «عملکرد دولت بدتر از مجلس بود. به صراحت می‌گویم که نه مجلس دهم اصلاح‌طلب بود و نه دولت یازدهم و دوازدهم اصلاح‌طلب بود، اما چوبش را ما می‌خوریم... روحانی با رأی ما آمده، اما دولت، دولتی اصلاح‌طلب نبوده است. ما چه کار دیگری می‌توانستیم انجام دهیم».

اصلاح‌طلبان دولتی را بر سر کار آورده‌اند و بعد که این دولت ناکارآمدی‌اش عیان شد و نارضایتی‌های عمومی بالا رفت، می‌خواهند از بار مسئولیت آن فرار کنند. این فرار را هم با چنان سرعتی انجام می‌دهند که کم‌کم ممکن است اصلاح‌طلب بودن خود را منکر شوند! محمود واعظی، رئیس دفتر روحانی، چندی پیش در پاسخ به سؤالی در مورد انتقادات کنونی اصلاح‌طلبان از دولت گفته بود که «همیشه در داخل دولت از سال ۹۲ از بین وزیران و اعضای کابینه و استانداران اصلاح‌طلبان بودند. اگر الان اصلاح طلبان منتقد شدند که البته همه آن‌ها نیستند، انتقاد به رفقای خودشان است که در داخل دولت هستند. حداقل اگر مراعات بقیه اعضای دولت را نمی‌کنند، مراعات حال رفقا و هم‌فکران خود را بکنند».
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار