جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۱۵ مهر ۹۹ +جدول
کد خبر: 1022375
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Hxv
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
طبق آخرین آمار تاکنون ۳۵ میلیون و ۷۰۳ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور انگلیس در شب گذشته با افزایش ۱۲ هزار مبتلا به مجموع ۵۱۵ هزار مبتلا رسید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۳۵ میلیون و ۷۰۳ هزار و ۸۳۴ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک میلیون و ۴۵ هزار و ۹۵۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۲۶ میلیون و ۸۷۵ هزار و ۱۸۲ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۴۲ هزار و ۷۳۲ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۷ میلیون و ۶۷۹ هزار و ۶۴۴ نفر رسیده است؛ تاکنون ۲۱۵ هزار و ۳۲ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند. در ۲۴ ساعت گذشته ۴۲۱ آمریکایی بر اثر کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۶۱ هزار و ۲۶۷ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۶ میلیون و ۶۸۵ هزار و ۸۲ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۰۳ هزار و ۶۰۰ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۲۵ هزار و ۲۱۰ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴ میلیون و ۹۴۰ هزار و ۴۹۹ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۴۶ هزار و ۷۷۳ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، کلمبیا، پرو، اسپانیا و آرژانتین نیز به ترتیب با یک‌میلیون و ۲۲۵ هزار و ۸۸۹, ۸۶۲ هزار و ۱۵۸, ۸۵۲ هزار و ۸۳۸, ۸۲۹ هزار و ۹۹۹ و ۸۰۹ هزار و ۷۲۸ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های مکزیک با ۷۶۱ هزار و ۶۶۵ نفر و آفریقای جنوبی با ۶۸۲ هزار و ۲۱۵ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های هند، آمریکا و برزیل به ترتیب با ۵ میلیون و ۶۶۲ هزار و ۴۹۰, ۴ میلیون و ۸۹۵ هزار و ۷۸ و ۴ میلیون و ۲۹۵ هزار و ۳۰۲ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

کشور‌های اروپایی نیز در موج دوم این بیماری قرار دارند و روزانه تعداد قابل توجهی از شهروندان اروپایی به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند؛ کشور انگلیس شب گذشته با افزایش ۱۲ هزار ۵۹۴ مبتلای جدید به مجموع ۵۱۵ هزار و ۵۷۵ مبتلا رسیده است.

کشور فرانسه نیز با افزایش ۵ هزار و ۸۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته به مجموع ۶۲۴ هزار و ۲۷۴ مبتلا رسیده است.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۲ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۱۵ مهر ۹۹ +جدول
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار