تهیه و توزیع ۲۴ هزار بسته «مهربانی مهر» در مناطق محروم کشور
کد خبر: 1022074
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ht4
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
به همت گروه جهادی و خیریه شمس صورت گرفت
دومین مرحله بسته بندی بسته‌های فرهنگی ویژه دانش آموزان نیازمند در مناطق محروم با عنوان بسته‌های «مهربانی مهر» از سوی خیریه شمس و اشکان تجارت آرام آغاز شد.
به گزارش جوان آنلاین، مدیرعامل خیریه شمس در خصوص ویژگی‌های این دوره از جمع آوری ملزومات آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم گفت: در این دوره مناطق محروم ۲۰ استان کشور با همکاری اعضای خیریه شمس و گروه جهادی شمس شناسایی شده اند.
 
محمد نوری زاده ادامه داد: سال گذشته خیریه شمس موفق شد با کمک خیرین و نیکوکاران عزیز ۱۸ هزار بسته نوشت افزار و ملزومات آموزشی برای دانش آموزان جمع آوری و میان محرومان توزیع کند.
 
وی گفت: امسال خوشبختانه با حمایت بیشتر خیرین و افراد نیکوکار تا این لحظه توانسته ایم مقدمات تهیه ۲۴ هزار بسته نوشت افزار و کتب کمک درسی را برای دانش آموزان مناطق محروم در همه مقاطع تحصیلی آماده کنیم.
 
نوری زاده افزود: ارزش تقریبی این ۲۴ هزار بسته و کتب کمک آموزشی، حدود دو میلیارد و پانصد میلیون تومان بوده است که البته حدود یک میلیارد تومان نیز خدمات درمانی و پزشکی به دانش آموزان این مناطق ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به این مطلب که بیش از ۵۰ نفر در تهران در گروه‌های ۱۰ تا ۱۵ نفره روزانه اقدام به بسته بندی ملزومات آموزشی می‌کنند گفت: در هر استان هم ده نفر از معتمدین خیریه شمس اقدام به توزیع بسته‌ها براساس شناسایی نیازمندان خواهند کرد.
 
این خیر و فعال فرهنگی همچنین به موضوع استعدادیابی میان دانش آموزان مناطق محروم اشاره کرد و گفت: اینگونه نبوده که فقط به دانش آموزان ملزومات آموزشی داده شود و آن‌ها رها شوند.
 
نوری زاده گفت: خیریه شمس سه سال است که اقدام به توزیع ملزومات آموزشی می‌کند و هر سال از میان کسانی که بسته‌های کمک آموزشی را دریافت کرده اند اقدام به استعدادیابی می‌کند تا افراد نخبه را برای فراهم کردن شرایط بهتر تحصیلی شناسایی کند.
 
وی افزود: ظرف دو هفته آینده بسته بندی بسته‌های آموزشی به پایان خواهد رسید. البته بخاطر تاخیر در تامین این اقلام، همزمان با بسته بندی، اقلام میان دانش آموزان مناطق محروم توزیع میگردد.
تهیه و توزیع ۲۴ هزار بسته «مهربانی مهر» در مناطق محروم کشور
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار