جابه جایی درختان بلوار جمهوری با کمترین ریسک پذیری انجام می شود
کد خبر: 1022029
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HsL
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
شهردار کلانشهر کرج :
شهردار کلانشهر کرج گفت : هنر مدیریت شهری این است که تعارض پروژه های عمرانی با محیط زیست را به حداقل برساند.

علی کمالی زاده با اشاره به اینکه ساخت تقاطعات غیر همسطح در شهر کرج از سال ۸۰ آغاز شده، اظهار کرد: به واسطه سابقه حضور در حوزه های مختلف مدیریت شهری، در جریان مطالعه و اجرای اغلب این تقاطعات بوده ام.

وی با بیان اینکه اغلب طرح های ملی و عمرانی در تعارض با محیط زیست هستند، افزود: هنر مدیریت شهری و دستگاه های اجرایی این است که تعارضات را به حداقل برسانند.

شهردار کرج با اشاره به اینکه در خصوص اجرای پروژه تقاطع جمهوری مطالعات بسیاری صورت گرفته است، عنوان کرد: طرح نهایی پروژه زیرگذر میدان جمهوری پس از بررسی ۱۷ طرح به تصویب رسیده و با طرح تفصیلی کرج کاملا منطبق است.

این مسئول اضافه کرد: در تقاطع جمهوری نیز مانند دیگر تقاطعات، ارزیابی های زیست محیطی صورت گرفته و حداقل ریسک پذیری برای جابجایی درختان لحاظ شده است.

شهردار کرج با اشاره به اینکه انتظار مردم از مدیریت شهری حل معضلات شهری از جمله ترافیک است، گفت: زیرگذر میدان جمهوری اجرایی می شود و عملیات جایه جایی ۳۶۰ اصله درختی که در مسیر اجرای این پروژه قرار دارند، با رعایت موارد زیست محیطی صورت می گیرد.

این مسئول با بیان اینکه اتمام این پروژه نقش به سزایی در کاهش ترافیک میدان جمهوری دارد، توضیح داد: این امکان فراهم آمده تا کمیته ای از کارشناسان در کنار هم جمع شوند و جزئیات این پروژه را بررسی کنند بنابراین اگر کارشناسی انتقاد و پیشنهاد خاصی برای اجرای بهتر این پروژه داشته باشد می تواند مطرح کند.

کمالی زاده توضیح داد: خوشبختانه شاهد بلوغ سازمانی در شهرداری کرج هستیم و همین باعث شده انتقادات سازنده کارشناسان و شهروندان مورد توجه مدیران قرار بگیرد.

شورای پنجم پیشروترین، کم حاشیه ترین و سالم‌ترین شورای البرز است

کمالی زاده در ادامه با اشاره به حمایت های ویژه شورای پنجم از پروژه های شهری و تاکید آن بر توسعه خدمت رسانی به شهروندان، گفت: به جرئت می توان گفت شورای پنجم پیشرو ترین، کم حاشیه ترین و سالم ترین شوراهای کرج از دور اول تا کنون بوده است.

وی افزود: مصوباتی که از سوی شورا برای پیشبرد اهداف ارائه می شود بسیار کاربردی است که از جمله آن می توان به مصوبه تشکیل شورای ترافیک اشاره کرد.

این مسئول اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با اتفاقاتی که در این دوره از شورا رقم می خورد و پروژه هایی که به بهره برداری می رسد، شاهد رضایت بیش از پیش شهروندان از مجموعه مدیریت شهری باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار