مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی از ۳ صاحبخانه خوب استان تقدیر کرد
کد خبر: 1021909
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HqP
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
همراه با پویش مردمی معرفی صاحب خانه خوب؛
پویش مردمی صاحبخانه خوب از سال ۹۸ توسط شبکه سوم سیما با هدف تشویق صاحب خانه‌ها به درک شرایط اقتصادی مستاجرین و حمایت از اقشار ضعیف فاقد مسکن برگزار شد و هم استانی‌های ما روایت زیبایی از این همدلی را به نمایش گذاشتند.

مهندس قدرت اله ابك در مراسم تقدير از 3 صاحبخانه خوب استان كه در پويش مردمي معرفي صاحبخانه خوب معرفي شده بودند، گفت: پویش مردمي صاحبخانه خوب از سال 98 توسط شبکه سوم سیما با هدف تشويق صاحب خانه ها به درك شرايط اقتصادي مستاجرين و حمايت از اقشار ضعيف فاقد مسكن برگزار شد و هم استاني هاي ما روايت زيبايي از اين همدلي را به نمايش گذاشتند.

وي افزود: با عنايت به مشاركت گسترده مردم فهيم ايران، وزارت راه و شهرسازي هم در اين راستا تصميم به حمايت از اين پويش گرفت تا از صاحب خانه هاي خوب تقدير كرده و به شکل نمادین از صاحبخانه هايي که در شرایط کنونی اجاره خود را کاهش داده و یا بر اجاره‌های سال گذشته نیفزودند و به کمپین صاحبخانه خوب پیوستند تقدير و جوایزی به آنها اهدا و  از کار ارزشمند آنها سپاسگزاری كند. 

بر همين اساس در كشور تعداد 110 نفر از مالكان كه توسط مستاجران آنها در اين پويش به عنوان صاحب خانه خوب معرفي شدند، به قيد قرعه براي تقدير انتخاب شدند كه تعدادي از اين افراد در برنامه زنده تلويزيوني توسط وزير محترم راه و شهرسازي مورد تقدير قرار گرفتند و در استان خراسان رضوي هم صبح امروز به شكل نمادين از 3 صاحب خانه خوب كه در اين كمپين توسط مردم معرفي و در قرعه كشي منتخب شده اند تقدير به عمل آمد. 

گفتني است آقايان محمدتقي نيت به خير و حسين عامريون از مشهد و آقاي عبدالرئوف برقي از شهرستان خواف سه صاحبخانه خوب استان خراسان رضوي بودند كه در اين مراسم مورد تقدير قرار گرفتند

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار