اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان با شعار امید و نشاط
کد خبر: 1021159
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HeJ
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
مدیرکل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اصفهان خبرداد
حجت الاسلام اهتمام با اشاره به جایگاه امید در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان با شعار امید و نشاط برای نوجوان ایرانی انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل ازروابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام حامد اهتمام، مدیر کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، با بیان اینکه یکی از برنامه های اداره‌کل فرهنگی و تبلیغی اعزام مبلغان تخصصی در حوزه کودک و نوجوان است، گفت: با توجه به آموزش ها و توانمندی های طلابی که در عرصه کودک و نوجوان فعال هستند و مهارتهای لازم را برای ارتباط با نوجوانان آموزش دیده اند، این برنامه مهم انجام خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تغییر برخی شرایط در عرصه تبلیغ، اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی با هماهنگی با حدود ۲۰۰ مرکز فرهنگی استان اصفهان که با همکاری بنیاد فرهنگی المهدی(عج) خواهد بود طلاب متخصص در حوزه کودک و نوجوان با حضور در  مساجدی که فضای باز دارند برای مخاطبان خود برنامه های تربیتی با محوریت امیدواری و افزایش نشاط و شادابی انجام خواهند داد.

حجت الاسلام اهتمام با تأکید بر ضرورت گسترش فضای نشاط و امید در جامعه به ویژه در میان نسل‌های جدید، تصریح کرد: شعاری که برای طرح اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب که رهبر معظم انقلاب، نقش امید را برای تحقق تمدن نوین اسلامی به عنوان یک اصل اساسی در نظر گرفته اند بنا داریم در این طرح افزایش امیدواری و  هویت بخشی را به مخاطبان داشته باشیم.

مدیرکل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در ادامه افزود: امروزه بر اساس تحقیقات تجربی اثبات شده است یکی از عواملی که باعث کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد موضوع نشاط و شادی سالم است از این‌رو در این طرح الگوهای نشاط و شادی سالم را برای نوجوانها توسط مبلغان توانمند و متخصص ارائه خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از امتیازات طرح اعزام مبلغان تخصصی کودک و نوجوان، این است که هر مبلغ در مجموعه فرهنگی فعالیت در فضای مجاز خواهد داشت یا از طریق فضای مجازی یک کانال ارتباطی را با بچه های مسجد و کانون فرهنگی ایجاد می کند و یا اینکه به عنوان پاسخگو در کانال مسجد که قبلا راه اندازی شده است فعالیت می نماید.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار