بازداشت دزد سحرخیز در پاتوق خلافکاران
کد خبر: 1020961
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Hb7
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۵
مردی که با دستبرد شبانه به خانه همسایه‌شان سرقت کرده بود در پاتوق خلافکاران بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت توضیح داد: ساعت‌۴ بامداد اول تیرماه بود که زن میانسالی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ تماس گرفت و گزارش یک سرقت را اعلام کرد. لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری‌۱۵۹ بی‌سیم در محل حادثه که خانه‌ای در خیابان ۱۷‌شهریور بود، حاضر شدند. زن میانسال گفت: لحظاتی قبل من در طبقه اول خانه‌مان خواب بودم. پدر، مادر و خواهرم هم در طبقه همکف خواب بودند که ناگهان متوجه حضور مردی ناشناس در خانه شدم. وقتی دقت کردم، دیدم که آن مرد دزد است و در حال جست‌وجو در کیف من است. در حالی که به شدت ترسیده بودم از جایم برخاستم که مرد سارق من را تهدید به مرگ کرد و خواست که گردنبند، دستبند و گوشواره‌هایم را به او بدهم که از ترس جانم همه را به او دادم. لحظاتی بعد آن مرد با سرقت طلاهایم که ۳۰‌میلیون قیمت داشت از خانه فرار کرد و من پلیس را با خبر کردم.

بعد از مطرح شدن شکایت و پرونده به دستور قاضی برای بررسی تخصصی به پایگاه‌ششم پلیس‌آگاهی تهران فرستاده شد. مأموران پلیس در جریان تحقیق بیشتر از شاکی موفق شدند متهم را که یکی از همسایه‌های شاکی بود شناسایی کنند. تحقیقات نشان داد که متهم از مدت‌ها قبل به مصرف مواد مخدر اعتیاد دارد و به خانه‌ای که پاتوق خلافکاران است رفت و آمد دارد. بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که چند روز قبل مأموران پلیس موفق شدند مرد سارق را در پاتوق افراد خلافکار بازداشت کنند. متهم که نعیم نام داشت وقتی در این باره مورد تحقیق قرار گرفت به سرقت از خانه شاکی اعتراف کرد. او گفت: از مدت‌ها قبل به مصرف مواد اعتیاد پیدا کردم و برای تأمین هزینه مواد به پول نیاز داشتم. از آنجا که بیکار بودم تصمیم گرفتم به خانه همسایه‌مان دستبرد بزنم و پول مواد را تأمین کنم برای همین سحرگاه وارد خانه آن‌ها شده و در حال جست‌وجوی پول و طلا بودم که زن صاحبخانه بیدار شد با این حال موفق به سرقت شدم و فرار کردم تا اینکه بازداشت شدم.

سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان، رئیس پایگاه‌ششم پلیس‌آگاهی پایتخت گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در پایگاه ششم پلیس‌آگاهی تهران همچنان در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار