کدام فرمانداری‌ها سهمیه استخدام گرفتند
کد خبر: 1019538
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HEA
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان‌شرقی از اختصاص 41 سهمیه استخدامی برای این استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابع در آزمون استخدامی سال 99 خبر داد.

محمد حسن‌زاده با اشاره به انتشار آگهی هشتمین آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی در سال 99، اظهار داشت: بعد از پیگیری‌های مکرر استانداری و وزارت کشور در راستای ترمیم نیروی انسانی، تعداد 41 سهمیه استخدامی برای استانداری آذربایجان‌شرقی، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابع آن در نظر گرفته شده است.

وی افزود: ثبت‌نام این آزمون از روز پنجشنبه مورخ 20 شهریور شروع شده و تا روز شنبه 29 شهریور ادامه خواهد یافت و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

حسن‌زاده در خصوص شرایط سنی متقاضیان شرکت در این آزمون، گفت: داشتن حداقل 20 و حداکثر 25 سال تمام برای دارندگان مدرک دیپلم، حداکثر 30 سال برای دارندگان مدرک فوق‌دیپلم، حداکثر 35 سال برای دارندگان مدرک لیسانس، حداکثر 40 سال برای دارندگان مدرک فوق‌لیسانس و حداکثر 45 سال برای دارندگان مدرک دکترای الزامی است.

مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به آخرین آزمون استخدامی استانداری در سال 92، یادآور شد: در این آزمون 36 نفر جذب شدند و بعد از آن نیز تاکنون 190 نفر از نیروهای مجموعه استانداری بازنشسته شده‌اند.

حسن‌زاده تصریح کرد: در آزمون استخدامی آتی به جز ستاد استانداری برای فرمانداری‌های تبریز، میانه، جلفا ، شبستر، سراب، اهر، خداآفرین، بستان‌آباد، کلیبر، هشترود، هریس، ملکان، چاراویماق، ورزقان، اسکو و هوراند و بخشداری‌های تابع آنها سهمیه استخدامی در نظر گرفته شده است.

وی اذعان داشت: پست‌های سازمانی در نظر گرفته شده برای نیروهای جدید شامل کارشناس امور عمرانی، کارشناس آمار و فناوری اطلاعات، کارشناس امور سیاسی و انتخابات، کارشناس امور دهستان‌ها و شوراها، کارشناس اقتصاد کشاورزی، کارشناس اداری و مالی و کارشناس هماهنگی و پیگیری است.

مدیرکل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان‌شرقی در ادامه خاطرنشان کرد: براین اساس عمده مدارک مرتبط با آزمون استخدامی شامل علوم سیاسی، جغرافیای سیاسی، مدیریت دولتی، بازرگانی و اجرایی، علوم اجتماعی، حقوق، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی شهرسازی، جغرافیا، اقتصاد کشاورزی، علوم اقتصادی، اقتصاد بازرگانی و مالی، مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار)، علوم کامپیوتر، شبکه‌های کامپیوتر، معماری کامپیوتر، آمار و ریاضی خواهد بود.

برچسب ها: فرماندار ، مالی ، معماری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار