قطع انشعاب ۷۰ مشترک پرمصرف آب
کد خبر: 1019231
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H9D
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
مدیر امور آب و فاضلاب خلیل‌آباد؛
مدیر امور آب و فاضلاب خلیل‌آباد، انشعاب ۷۰ مشترک پرمصرف آب در این شهرستان قطع و ۳۰۰ مشترک هم به دلیل نصب پمپ روی شبکه اخطار دریافت کردند.
محمد کاظمی عنوان کرد: مشترکان پرمصرف از آب شرب برای آبیاری باغ استفاده می‌کردند که انشعاب آنها پس از فصل تابستان و در صورت استانداردسازی وصل خواهد شد.
وی با اشاره به نصب پمپ آب روی انشعابات توسط 300 مشترک گفت: این تعداد مشترک پس از اخطار کتبی، منصوبات خود را اصلاح کردند.
مدیر امور آب و فاضلاب خلیل‌آباد، این اقدامات را در راستای تامین آب 13 هزار و 700 مشترک شهری و 10 هزار مشترک روستایی دانست و افزود: حفر چاه شماره 5 خلیل آباد، اجاره آب کشاورزی و تعامل با آبفای کاشمر از دیگر برنامه‌های این امور در تامین آب شرب ساکنان دو شهر و 26 روستای تحت پوشش است.
وی با بیان اینکه آب شرب مورد نیاز مشترکان از 15 حلقه چاه تامین می‌شود، بر حفر یک حلقه چاه دیگر تا سال آینده به منظور برخورداری شهروندان و روستائیان از شرایط پایدار آب تاکید کرد.
کاظمی با اشاره به تامین آب 13 روستا از شش حلقه چاه شرب شهر خلیل آباد خاطرنشان کرد: حفر چاه جدید با توان 33 لیتر برثانیه مشکل تامین آب این شهر و روستاهای اطراف را تا حد زیادی حل کرده است.
وی با بیان اینکه روستاهای این شهرستان دارای شبکه آبرسانی است، یادآور شد: آب شرب شهرستان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و هیچ روستایی با تانکر آبرسانی نمی‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار