دومین دوره طرح آموزشی ضمن خدمت خادمیاران خانواده رضوی آغاز شد
کد خبر: 1019228
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H9A
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی؛
دومین دوره آموزشی ضمن خدمت خادمیاران خانواده رضوی ویژه پشتیبانان زوجین طرح زندگی به سبک رضوی به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در سراسر کشور آغاز شد.

فاطمه دژبرد؛ رئیس مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت آستان قدس رضوی با بیان اینکه به ازای هر ۳۰ تا ۵۰ زوج، یک خادمیار خانواده به‌عنوان پشتیبان زوجین فعالیت می‌کند، گفت: دومین دوره آموزشی ضمن خدمت خادمیاران خانواده رضوی از 16 شهریور در سراسر کشور آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.
وی افزود: در این برنامه آموزشی، حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر حیدری کاشانی و مسلم داوود نژاد، رضا آذریان، حاتمی، پور حسین، محمد رضا صنم یار به تبیین موضوعات «نقش مودت و رحمت در پایداری خانواده»، « مهارت همدلی در ارتباط با زوجین»، «مخاطب شناسی و شخصیت شناسی»، «مساله شناسی زوجین»، «صبر و تاب آوری» و «مدیریت زمان در ارتباطات» می پردازند.
دژبرد گفت: آزمون پایانی این دوره آموزشی ششم اسفند ماه سال 99 از طریق فضای مجازی به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد و به خادمیاران گواهینامه پایان دوره اعطا می‌شود.
رئیس مرکز امور بانوان و خانواده گفت: پشتیبانان ضمن تماس با زوجین و پیگیری امور آموزشی طرح زندگی به سبک رضوی با کمک مشاوران و محتواهای آماده شده بر اساس نیازسنجی‌ها به حل مسائل آنها می‌پردازند.
وی ادامه داد: در کانون خادمیاری بانوان و خانواده بخشی از فعالیت‌ها براساس تشکیل، تحکیم و تعالی خانواده است و در همین راستا طرح زندگی به سبک رضوی ‏به‌صورت فصلی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم اجرای برنامه‌های اردویی و آموزشی زوج‌های جوان بیشتر خدمات آموزشی زوجین به صورت مجازی توسط مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی ارائه می‌شود، ابراز کرد: در دوره آموزشی ضمن خدمت خادمیاران خانواده رضوی اساتید برجسته کشور به بیان موضوعات کلیدی و مهم در حوزه خانواده خواهند پرداخت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار