آزمون استخدامی برگزار شد
کد خبر: 1019166
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H8A
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
سخنگوی شرکت پالایش نفت اصفهان اعلام کرد:
محمدصادق حاجیان گفت: این شرکت در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی خویش مبادرت به استخدام جوانان استان اصفهان نموده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، سخنگوی شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: آزمون کتبی استخدامی شرکت پالایش نفت اصفهان  با رعایت پروتکلهای بهداشتی در شرایط کرونایی  آغاز شد. این آزمون  برای  متقاضیانی که فارغ التحصیل رشته تحصیلی مهندسی برق، مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک  بودند ، برگزار شد که  پس از تعیین پذیرفته شدگان آزمون کتبی از سوی دانشگاه صنعتی اصفهان، با طی مراحل مصاحبه فنی و تخصصی، ارزیابی ناهنجاری های اسکلتی – عضلانی و تست ورزش پذیرفته شدگان مصاحبه فنی و تخصصی، ارزیابی روانشناختی،  پذیرفته شدگان  نهایی به استخدام شرکت در می آیند.

 وی افزود: شرکت پالایش نفت اصفهان در این سالها برای رعایت عدالت و انتخاب بهترینها، کارکنان خود را از طریق آزمون ورودی برمی گزیند و برای اینکه این آزمون به لحاظ کمی و کیفی از سطح علمی قابل قبولی برخوردار باشد، آن را  توسط یکی از مراکز دانشگاهی طراحی و برگزار می نماید. به همین منظور با توجه به اینکه دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان برگزارکنندۀ این آزمون از تجربه و دانش کافی در این زمینه برخوردار است، تهیه سؤالات، برگزاری آزمون، حفاظت و امنیت سؤالها و رعایت پروتکلهای بهداشتی به این دانشگاه واگذار شد.

گفتنی است از آنجایی که  مهمترین سرمایه یک شرکت، منابع انسانی آن است، توجه ویژه به این فرایند نوعی سرمایه گذاری بلندمدت برای آیندۀ شرکت محسوب می گردد. در این راستا شرکت پالایش نفت اصفهان  نظام جذب خود را به صورت علمی، نظام مند و مبتنی بر شایستگی، با هدف تناسب بیشتر شغل و شاغل طراحی کرده است.

 

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار