۷ شرط مهم بهداشتی برای گوش‌شکسته‌ها
کد خبر: 1019137
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H7h
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۳
امروز، جلسه تصمیم گیری در خصوص آغاز لیگ برتر کشتی
حامد قهرمانی
سرویس ورزشی جوان آنلاین: سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان قرار است امروز نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتر کشتی دور هم جمع شوند تا درباره زمان و مکان رقابت‌های لیگ کشتی تصمیم‌گیری کنند. لیگ برتر کشتی بنا به دلیل شیوع بیماری کرونا و رقابت نزدیک در این رشته تاکنون مجوز برگزاری نگرفته بود، اما اعتراض‌های گسترده کشتی‌گیران و فشار‌های اقتصادی روی آن‌ها به سبب عقب افتادن‌های مکرر لیگ کشتی سرانجام مسئولان را بر آن داشت تا با تعریف دستورالعمل بهداشتی برای برگزاری مسابقات، مجوز برپایی رقابت‌ها را صادر کنند. برگزاری رقابت‌ها در تهران و به صورت متمرکز قطعی به نظر می‌رسد و باید دید در این نشست‌ها، نمایندگان باشگاه‌ها و مسئولان فدراسیون به چه نتیجه مشترکی برای تعیین مکان و زمان دقیق لیگ می‌رسند. اما از سوی وزارت بهداشت دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا در هفت بند به منظور برگزاری رقابت‌های لیگ کشتی (آزاد و فرنگی) به صورت متمرکز طی دو هفته در استان تهران با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی به شرح زیر به وزارت ورزش ابلاغ شد:

۱- قبل از حضور ورزشکاران در سالن، به منظور تمرین و مسابقه تست پی‌سی‌آر انجام و در صورت منفی بودن اجازه شرکت خواهند داشت.

۲- برگزاری تمرین و مسابقه بدون حضور تماشاچی مجاز است.

۳- در طول برگزاری و انجام تمرینات، قرنطینه کامل همه افراد درگیر اعم از ورزشکار و غیرورزشکار حداقل به مدت شش روز اعمال می‌شود.

۴- اعمال نظارت بر قرنطینه بر عهده فدراسیون کشتی و باشگاه‌هاست و نظارت عالی با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی مستقر در تهران صورت می‌گیرد.

۵- در صورت ارائه تمرینات و مسابقات بیش از شش روز و ضرورت برگشت و مراجعه به خانواده خود، در صورت اعزام برای تمرین و مسابقه تست پی‌سی‌آر با نتیجه منفی و قرنطینه الزامی است.

۶- همه موارد فوق شامل تمامی افراد از جمله داوران، مربیان، سرپرستان و نیرو‌های خدماتی است که در اردوی تمرینات و زمان مسابقات در سالن‌های برگزاری مسابقه حضور خواهند داشت.

۷- برگزاری تمرینات و مسابقات به صورت متمرکز در استان تهران خواهد بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار