دنیای اسلام باید علیه توطئه‌های دشمنان با قدرت ایستادگی کند
کد خبر: 1018801
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H2H
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت:دنیای اسلام باید علیه توطئه‌های دشمنان با قدرت ایستادگی کند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت:دنیای اسلام باید علیه توطئه‌های دشمنان با قدرت ایستادگی کند.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در مراسم تجمع اعتراض‌آمیز مردم اراک در پی اهانت نشریات فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر (ص) در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد گفت: تکرار توهین به مقدسات اسلام و حمایت خائنانه رئیس جمهور جهال و نادان فرانسه از این اقدام نهایت خیانت و جهالت به دنیای اسلام و بشریت است.

دری نجف آبادی اظهار کرد: وقتی خود مردم فرانسه به عنوان جلیقه زردها در خیابان‌ها می آیند و هزاران نفر گلوله می خوردند و دست و پاهای آنها را خرد می کنند چرا آن را به عنوان آزادی بیان مطرح نمی کنند اما توهین به مقدسات اسلام را آزادی بیان خطاب می کنند.

وی ادامه داد: اگر کسی در فرانسه از رئیس جمهور این کشور سؤالی داشته باشد آن را زندانی و شلاق می زنند و چرا آن را به عنوان آزادی بیان خطاب نمی کنند اما توهین به مقدسات اسلام آزادی بیان است.

امام جمعه اراک گفت: البته این مسائل ظواهری دارد که ظاهر آن توهین به ارزش های اسلامی است ولی همانگونه که مقام معظم رهبری به آن اشاره داشتند اینگونه اقدامات خائنانه پشت پرده هایی دارد که آنها باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

دری نجف آبادی بیان کرد: از گذشته غربی ها همواره به دنبال توهین به مقدسات اسلام و قرآن بوده اند اما شکل های آن متفاوت شده و روزی توهین به قرآن و روزی کاریکاتور علیه پیامبر عظیم الشان اسلام و این اقدامات پشت پرده هایی دارد که دست های آمریکائی ها و اسرائیلی ها در آن به وضوح دیده می شود.

نائب رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع اظهار کرد: پشت پرده اینگونه اقدامات خائنانه همکاری و به رسمیت شناختن رژیم جاعل و کودک کش صهیونیستی است و اطاعت از ترامپ قمار باز در پشت پرده اینگونه مسائل به وضوح دیده می شود.

وی اضافه کرد: اینگونه اقدامات توطئه های بسیار وسیعتر علیه جهان اسلام ، جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی دنبال می کند که باید نسبت به آنها هوشیار تر باشیم و دقیق تر عمل کنیم.

امام جمعه اراک تصریح کرد: رژیم کودک کش صهیونیستی امروز ام‌الفساد منطقه است و سگ زنجیر دار آمریکا است و به دنبال تحقق اهداف کثیف آمریکائی‌ها در منطقه هستند و لذا امروز این‌گونه اقدامات در راستای به رسمیت شناختن اسرائیل است.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: امروز شرط آمریکا برای تحریم نکردن کشورها و خصوصاً کشورهای اطراف خلیج‌فارس حمایت و همکاری کردن با رژیم صهیونیستی است و وزیر امور خارجه آمریکا همانند سگ‌های ولگرد در منطقه این هدف را دنبال می‌کند.

نائب رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع( با اشاره به اینکه امروز دنیای اسلام باید وحدت داشته باشد و نباید فریب اقدامات خائنانه آمریکا و اسرائیل را بخورد افزود: امروز جبهه مقاومت و دنیای اسلام باید علیه این توطئه‌ها باقدرت ایستادگی کند چراکه این اهداف اصل اسلام را نشانه گرفته‌اند و دنبال ضربه زدن به اساس اسلام هستند.

وی یادآور شد: امروز آمریکای جنایت‌کار در همه کشورها علیه اسلام چراغ سبز نشان داده و اینگونه اقدامات موهن خاکریزهای ترامپ برای تحقق اهداف شوم خود است.

دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه امروز علمای جهان اسلام وظیفه سنگینی بر دوش دارند و همه باید برای بیداری و هوشیاری ملت های مسلمان بپاخیزند گفت: اگر دنیای اسلام از ارزش های اسلامی غافل باشد و اگر جبهه مقاومت از یاد امام خمینی(ره) و شهید سلیمانی ها غفلت کند ضربه های بزرگی خواهد خورد و امروز محکوم کردن و هوشیاری ملت ها کمترین وظیفه ای است که می توانیم انجام دهیم.

نائب رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع( افزود: قرآن کریم همواره به مسلمانان تذکر داده که اگر از دشمنان خود غافل شوید به شما ضربه های جبران ناپذیری خواهند زد و حیات سیاسی، فرهنگی و اقتصادی شما را خواهند گرفت.

وی ادامه داد: امروز دنیای اسلام و جبهه مقاومت با تاسی از راه امام خمینی(ره) و سیره شهید سلیمانی باید علیه جنایت های آمریکا در منطقه به پا خیزد و یکپارچه و با وحدت کلمه برای اخراج آمریکائی ها و حامیان صهیونیستی آنها از منطقه اتحاد داشته باشند.

دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: ملت ایران یک ملت عاشورایی است و همواره در طول این سال ها نشان داده اند زیر بار زورگویان نمی روند و ملت ایران با شعار «هیهات منا الذله» علیه توطئه‌ها دشمنان ایستادگی خواهد کرد و قطعا وعده های خداوند محقق خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار